Facebook Twitter E-mail
25. září 2015

Black Mirror je oficiálně zpátky

Netflix, náš věčný zachránce, na kterého se dá spolehnout! I z dnešní zprávy vychází tato streamovací služba jako hrdina. Bylo totiž oficiálně potvrzeno, že Netflix přivede zpátky britskou klasiku Black Mirror (Černé zrcadlo).

Služba si objednala dvanáct nových epizod kritiky milované, mysl namáhající britské antologie. Scénáře ke všem epizodám se chopí tvůrce Charlie Brooker, který bude zároveň i výkonným producentem a spolushowrunnerem s Annabel Jones.

„Je to velmi vzrušující, čeká nás nová sada epizod Black Mirror, které poběží na té nejvhodnější platformě, jakou si dovedeme představit,“ uvedl ve vyjádření Brooker. „Netflix nás propojí s mezinárodním publikem, takže budeme moct vytvořit větší, zvláštnější a více mezinárodní a rozmanité příběhy než kdy dříve. Doufám jen, že ani jeden z těchto příběhů se nakonec nestane skutečností.“

Byl to právě Netflix, který díky koupi vysílacích práv na předchozích sedm epizod rozšířil povědomí o seriálu na mezinárodní úroveň. Ve vánočním speciálu v roce 2014 se objevil čerstvý vítěz Emmy Jon Hamm a v roce 2015 seriál získal cenu Peabody, která k této objednávce jistě také pomohla.

Prozatím nebylo oznámeno, v jakém období se na nové epizody můžeme těšit. Dá se však očekávat, že by mohly být k dispozici již v druhé polovině roku 2016.


Znáte Black Mirror? Jste rádi, že se Netflix ujal tvorby nových epizod? Těšíte se na další prazvláštní případy?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 108 týdny
Já bych se zas tak neradoval. Charlie Brooker v jednom rozhovoru dřív...
24ron24
před 108 týdny
Zajímavé, tak uvidíme ako to celé dopadne ;)
Šín Martin
před 97 týdny
aby to nedopadlo jako propadák toho se nejvíc bojím

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY