Facebook Twitter E-mail
26. září 2015

Twin Peaks odhaluje další herce

O obsazení očekávaného revivalu Twin Peaks se dosud téměř nic neví. Prozatím bylo pouze potvrzeno, že se vrátí hlavní hvězda, herec Kyle MacLachlan. Nyní už se ale fanoušci můžou těšit z nových střípků hereckých informací.

K seriálu se přidává herečka Amanda Seyfried. Ta získala jednu z důležitých hlavních rolí, nicméně informace o její postavě zůstávají utajněny. Spekluluje se, že by mohlo jít o dceru Coopa a Annie, nic však potvrzeno nebylo.

Herečka se objeví v několika epizodách. Jde tak o její největší seriálové působení od roku 2011, kdy skončil seriál Big Love. I když je Amanda známá především z filmů, seriáloví fanoušci si ji můžou pamatovat např. ze seriálů Veronica Mars nebo Wildfire.

Další obsazená role je opět super tajná. Ví se, že se jí zhostí veterán z dramatu Brothers & Sisters, herec Balthazar Getty. Zatím ani nebylo potvrzeno, jestli herec ztvární nějakou novou postavu, nebo jestli na sebe vezme roli, která již byla představena a která je nyní přeobsazena. Fámy se točí spíše okolo druhé možnosti.

Twin Peaks se na stanici Showtime objeví pravděpodobně v roce 2016, přesné datum však zatím potvrzeno nebylo.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY