Facebook Twitter E-mail
26. září 2015

ABC a NBC jdou po Amy Poehler

Herečka a producentka Amy Poehler je jedna malá zaneprázdněná dáma. Její produkční společnost Paper Kite Prods prodala dva komediální projekty od ženských autorek, jednu ABC, druhou NBC. Oba projekty se dočkaly put pilot objednávky.

Na ABC míří Aunt Jill, projekt, který je volně inspirován autorčinou reálnou tetou. Hlavní postavou je Jill, chytrá, sebevědomá, vtipná padesátnice, která se rozhodne vydat se úplně opačnou cestou, než většina jejich vrstevnic. Chce se soustředit na svou kariéru a společenský život, spíše než aby se vdala a měla rodinu. Jill je nezávislá celý svůj život, nyní ale musí začít spoléhat na svou odsuzující starší sestru a neurotickou neteř.

Druhým projektem je Pre-Madonna. Retro seriál se odehrává v roce 1983, když se hlavní hrdinka dostává na střední školu v Chicagu. Zde se někdy bolestně, většinou ale komicky učí tomu, jaká osobnost skutečně je.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 111 týdny
Cokoliv s humorem Amy Poehler beru na vědomí a rád vyzkouším. Doufám, že...
Matuush
před 111 týdny
Já si myslím, že kdyby opět dala hlavy dohromady s Tinou Fey a udělaly by...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY