Facebook Twitter E-mail
26. září 2015

OUaT: Henry dostane vlastní poslání i lásku

Všichni již dobře víme, že v příští sezóně pohádkového Once Upon a Time se Emma ocitne na temné straně. Henry se opět bude muset vzmužit a pokusit se ji zachránit. „Na Henrym se nám líbí, že vyrůstá, může tak být v našich dobrodružstvích více aktivní. Myslím, že diváci poznají, že bude mít důležitější roli v některých nadcházejících událostech,“ uvedl během úvodního promítání spolutvůrce Adam Horowitz.

Když jsme hrdinu viděli naposledy, stal se Autorem, což samo sebou přináší celou řadu důležitých povinností. To ale nyní asi půjde na vedlejší kolej, protože Henry se bude zabývat jinými dospěláckými zájmy. „To, že je Autor, jen tak nezmizí… ale na Henryho čeká vlastní dobrodružštví,“ uvedl Edward Kitsis. „Nyní se stává teenagerem a někdo mu padne do oka. V tu chvíli se strach z Autora stane vedlejším. Na Henryho čeká láska. Nevydali bychom se do Camelotu bez toho, aby se zamiloval. Jeho novou známost představíme ve druhé epizodě.“

Informace o Henrym však nejsou jedinou novou zprávou. Herci na svém Twitteru uvedli, že se do jejich řad přidává Eagle Egilsson, který na sebe vezme roli Odina!

Seriál se vrací s novou řadou již tuto neděli, tedy 27. září. Brzy se tudíž už dozvíme, jestli Henry bude schopný Emmě pomoct a kdo bude jeho první láska.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

anjoa
před 146 týdny
No jasně:D Přemoudřelý pidižvík, který se pořád někam cpe a kterého pořád...
phoboska
před 146 týdny
To je samo sebou :D
petruska.77
před 146 týdny
Ach jo, toho otravnýho kluka se asi jen tak nezbavíme a dokonce bude otravovat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY