26. 9. 2015

Legends of Tomorrow přibírá krásku z Mr. Robot

Legends of Tomorrow přibírá krásku z Mr. Robot

Očekávané Legendy si stahují jednu z nejlepších vychytávek seriálu Mr. Robot. Stanice CW si přizvala herečku Stephanie Corneliussen, která se v létě rychle stala oblíbenkyní mezi fanoušky. Ta ztvární ledovou Valentinu Vostok, která je známá z komiksů. Herečka se objeví ve víceepizodní roli.

Valentina je popisovaná jako nadaná a nádherná vědkyně, která se nezastaví před ničím, aby chránila své prostředí. Když se s ní Legendy setkají na prahu studené války, podezřívají ji, že spolupracuje s Vandalem Savagem při tvorbě tajné zbraně. Ray a Leonard budou muset soupeřit o její pozornost a pokusit se ohřát její studené srdce, aby zjistili, s kým skutečně peče.

Dalším obsazeným hercem je Peter Francis, který se zhostí role doktora Alduse Boardmana. Vypadá to, že jde o původní postavu seriálu. Poprvé se objeví v epizodě, která bude crossoverem s Arrowem, a potom ve své roli bude pokračovat v Legendách.

Boardman je popisován jako profesor klasické literatury na univerzitě St. Roch, který oddal svůj život výzkumu příběhu o Chayaře (Hawkgirl) a princi Khufu (Hawkman) a jejich spojení s Vandalem Svagem. Profesor je jedinou nadějí týmu, jak Vandala najít a zničit, aby se mohli vrátit domů. Když se ale Legendy dozví o Boardamovi tajemství, trvají na tom, aby se stal součástí jejich cesty a dozví se, jaká oběť bude potřeba k záchraně světa.

Legends of Tommorow začíná na stanici CW v midseason.

Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu