Facebook Twitter E-mail
26. září 2015

The Walking Dead představí ikonickou postavu

Šestá série úspěšného dramatu The Walking Dead představí další významnou postavu, kterou fanoušci komiksů již důvěrně znají. Herec Tom Payne byl obsazen do role Paula Monroea.

Paul je známý jako Ježíš. Tato role je v šesté sérii vedlejší a herec má jako již tradičně ve smlouvě doložku o tom, že by se mohl přidat mezi stálé postavy v sedmé řadě.

Ježíš byl poprvé představen v 91. čísle komiksu. Jde o obyvatele Alexandrie, který se sem přestěhoval z jiné skupinky, která si říká kolonie Hilltop. Jde až o výjimečně logicky uvažujícího muže a nadaného rádce se silním citem pro morálku a hodnoty, který se dokázal velmi dobře adaptovat novému světu.

Postava se v komiksech stala klíčovým členem hlavní skupinky ve válce proti Saviors a velkému záporákovi Neganovi. Právě tento casting by mohl naznačovat, že se brzy setkáme se samotným Neganem, takovým zloduchem, vedle kterého Guvernér vypadá jako plyšový králíček.

Šestá řada The Walking Dead začíná na AMC v neděli 11. října.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 112 týdny
Řekla bych, že po šesté sérii bude povyšování na hlavní postavy nezbytné :) Už...
wh00p
před 111 týdny
Hiltrop, Savorsům? srsly?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY