Facebook Twitter E-mail
26. září 2015

Kit Harington spatřen na natáčení GoT

Už pár týdnů se neobjevily žádné spekulace o tom, jestli Jon Snow žije, nebo jestli zemřel, nebo jestli herec bude součástí šesté řady, nebo jesti odešel nadobro… Na konečnou odpověd si asi budeme muset počkat až do dubna 2016, kdy se jeden z nejpopulárnějších seriálů současnosti – Game of Thrones (Hra o trůny) – vrátí na HBO se šestou řadou.

I když se tvůrci i herci snažili zprávy popírat, seč mohli, podle posledních indícií to vypadá na to, že se na Snowa opravdu můžeme těšit. Herec Kit Harington byl totiž spatřen na natáčení seriálu v Belfastu v Irsku.

Noviny Daily Mail mají exkluzivní fotografie, na kterých je herec obklopen štábem, především však na sobě má svůj seriálový zbrojní kostým i s mečem. Jde jen o reklamní tah, nebo se opravdu dostala na svět pravdivá informace, kterou se lidé okolo seriálu tak zoufale snažili popírat?

Ve finále páté série zůstal Snow mrtev. Hned od odvysílání dílu začaly internetem probíhat bouřlivé diskuze o tom, zda tomu tak bude již navždy.

Sám Harington se tak docela prořekl o svém následném působení v seriálu. V rozhovoru pro belgický magazín uvedl: „Řekněme, že Game of Thrones zůstane součástí mého života ještě chvíli, myslím, že budu třicátník, než to skončí. Jedna věc je jistá: den, kdy už nebudu u GoT, je dnem, kdy se ponořím do filmových projektů.“ Hercovi je aktuálně 28 let, své 29. narozeniny slaví v prosinci. Pokud je tedy překlad jeho vlastních slov přesný, měl by u seriálu být ještě nejméně dva roky.

Posouzení o tom, jak to ve skutečnosti je či bude, necháme na každém z vás. Zde je zmíněná „usvědčující“ fotografie :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 112 týdny
Hlavní rozdíl tam bude v tom, že autor knižní série spolupracuje...
LadyJ
před 112 týdny
Nevím kam chodíš na diskuze, ale i tady se mohli fanoušci z každé...
Butcher
před 112 týdny
Nejpravdepodobnejsi je ta moznost ze rad chodi v tomhle kostymu :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY