Facebook Twitter E-mail
27. září 2015

Eric Roberts bude hrát hru s Playerem

Na NBC dojde 8. října k mini shledání z Expendables. Herec Eric Roberts totiž bude hostovat v seriálu The PlayerWesleym Snipesem v hlavní roli.

Zdroje uvádí, že jde pouze o epizodní hostování. Herec ztvární uvězněného bývalého kriminálního bosse Paulyho Agostina. Postava je popisována jako zničená bolestí, ale tento stařík se stále dokáže vzmužit a podřídit si podzemí, kterému dříve velel.

Agostino je kromě toho také otcem nejlepší přítelkyně zavřažděné bývalky od hlavního hrdiny, takže je v širším příběhu podstatným hráčem.

The Player, který se poprvé divákům představil ve čtvrtek večer, vypráví příběh pana Johnsona, který dohlíží na hráče Alexa Kanea a dealerku Cassandru King, kteří se snaží předejít očekávaným zločinům. Na tyto zločiny si ta nejbohatší smetánka z Vegas sází sázky, čímž se baví a netropí žádnou protizákonnou neplechu. Seriál však diváky příliš nezaujal, když získal rating pouze 1.2.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vmvladko
před 111 týdny
The Master, huzzah

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY