Facebook Twitter E-mail
27. září 2015

The Grinder vítá dvě seriálové hvězdy

Další seriálová legenda získala novou práci v nadcházející komediální novince The Grinder. Veterán Jason Alexander byl obsazen do role Cliffa Bearnise. Ten je tvůrcem a scenáristou seriálu, ve kterém hlavní hrdina dlouhá léta hrál hlavní právnickou roli.

Zprávu oznámil v úterý večer Rob Lowe na svém Twitteru: „Televizní legenda Jason Alexander bude hrát tvůrce The Grinder, vítej na palubě!“

Bearnis je nejvíce známý svou rolí v legendárním sitcomu Seinfeld. Kromě toho se objevil i v několika krátce žijících seriálech, např. Bob Patterson nebo Listen Up, a dále v několika epizodách Curb Your Enthusiasm, kde hraje sám sebe.

Fanoušky letos ukončeného seriálu Justified jistě potěší, že jeho hlavní hvězda také míří ke Grinderovi. Bylo potvrzeno, že herec Timothy Olyphant ztvární v epizodě s tematikou Díkůvzdání verzi sebe sama – herce a (ne)přítele hlavního hrdiny v podání Lowea.

The Grinder začíná na stanici Fox v úterý 29. září.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 112 týdny
Timothy Olyphant byl v Justified bombový,ráda ho uvidím i jinde.
inekafe
před 112 týdny
Och, keď som uvidel tú Timovu fotku na FB. <3 :D Po konci Justified som si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY