Facebook Twitter E-mail
29. září 2015

Scream Queens: Dá se přežít tanec s ďáblem?

Upozornění: Článek obsahuje spoilerové informace z dvouhodinové premiéry novinky Scream Queens. Čtěte tedy na vlastní nebezpečí :-)

Ariana Grande se vrátí do Scream Queens! Potvrdil to na svém Twitteru tvůrce seriálu Ryan Murphy: "Všichni mějte víru! Arianna Grande se vrací! #ScreamQueens

Různé zdroje zprávu skutečně potvrdily. Zpěvačka/herečka, jejíž Chanel No. 2 si zatančila s Ďáblem a on ji poté zabil, se vrátí v minimálně dalších třech epizodách. Grande už dvě z nich natočila. Fanoušci se na ni můžou těšit opět již v dnešní epizodě. Potom se vrátí ještě ke konci série.

Zatím není jasné, jakým způsobem se vrátí, jestli to bude ve flashbacích, jestli z ní bude duch, objeví se ve snech nebo nějakým způsobem přežila. Její příběh je ale významnou zápletkou v nadcházející epizodě. Grace a Zayday totiž začnou vyšetřovat dívčino zmizení a navštíví její rodiče. Dívky totiž neví, že Chanel No. 2 byla zavražděná, toto tajemství mají mezi sebou jen členky Kappa Kappa Tau a Hester, která na tělo narazila.

Premiérový díl skončil velkým cliffhangerem, když byl Boone – člen sousedního bratrstva – „zavražděn“ v domě bratrstva obávaným Ďáblem, ale poté bylo odhaleno, že ve skutečnosti žije. Narafičil vlastní smrt a z márnice ho nevysvobodil nikdo jiný než samotný ďábelský vrah.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 111 týdny
Já třeba po třech dílech hodnotím stále 100 %, pro mě perfektní seriál :D
Robin Valový
před 111 týdny
U mě to samé, perfektní na odreagování po dlouhém dnu v práci. Mám rád...
Aldyska
před 111 týdny
AHS o upíroch? Sakra, síce mám o ňom FB stránku, ale odkedy mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY