11. 10. 2015

Novinka pod lupou: Gigi Does It

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Gigi Does It
Žánr komedie
Stanice IFC
Premiéra 1. 10. 2015
Vysílání čtvrtek, 22:30
Předskokan Benders
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci
Herci David Krumholtz, Ricky Mabe

O čem to je?

Když Gigi zjistí, že její nedávno zemřelý manžel ukrýval na kontě miliony, rozhodne se tato šestasedmdesátiletá babča se srdcem ze zlata a jazykem ostrým jako břitva začít žít život naplno a dopřát si vše, co si za svých mladých let odpírala. Gigi ignoruje veškerá varování svých lékařů a jde naprosto proti konvenčnímu proudu. Cestuje na rockové festivaly a prozkoumává nové technologie, online randění a další věci. K tomu všemu má neustále po svém boku zdravotního bratra Rickyho, který jí je navíc nejlepším přítelem.

Seriál se vyznačuje především tím, že hlavní roli Gigi hraje muž, konkrétně herec David Krumholtz, známý např. ze seriálů Numb3rs nebo Partners. Koncept pravděpodobně nesedne každému, nicméně kabelovka IFC je už tak vyhraněná, že si podobný typ seriálu může dovolit. U nás není příliš rozšířená; nejznámější seriál Portlandia má v naší databázi pouze 13 hlasů. Třeba se to ale změní právě s Gigi nebo s hokejovou novinkou Benders. Určitě nám dejte vědět, co na oba piloty říkáte!

Podobné seriály

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Co to mělo být? Jako že v porovnání s Benders je to lepší, ale celkově? IFC nebude zrovna můj šálek čaje. Jestli jsem to správně pochopila, tak Gigi je mockumentary, ale nejsem si úplně jistá, jestli tam jsou ty prostřihy rozhovory do kamery, nebo jestli se jen divně dívám. Ale asi jo, Gigi sedí na gauči a komentuje svým specifickým způsobem, co se stalo, a jaké z toho má pocity.

Krumholtz v roli 74leté babky mě tedy nezaujal. Herce bych vůbec nepoznala, dokonce ani není nějak extra poznat, že je to chlap v ženské roli, takže tento samotný fakt není zdrojem vtipu, jak by se podle popisu mohlo zdát. I tak ale Gigi nemá příliš co nabídnout.

Příliš se tu nezasmějete, spíš jen nevěřícně koukáte na to, co jsou lidé schopni vymyslet. První půlka pilotu byla o tom, jak si bábi hledala asistenta, druhá půlka o tom, jak si šla pořídit zbraň a asistenta s ní postřelila. Opravdu se toho moc nestalo a to, co se stalo, rozhodně nebylo vtipné. Jak Benders, tak i Gigi vynechávám, tohle mi místo na exterňáku zabírat nemusí.
  • lepší než Benders
  • nepoznáte, že je to chlap v hlavní roli
  • bez vtipu
  • snaha o mockumentary
20 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Tak jsem se aspoň podívala na trailer a ne ne ne ne ne ne ne ne ne! Ale teda že tu Gigi hraje chlap bych...
hodně dávno
Další články k tématu