Facebook Twitter E-mail
2. října 2015

Seriál Fuller House našel své nové dětské hvězdy

Natáčení první série spin-offu Fuller House, jehož premiéra je v plánu příštím rokem, je už za polovinou. Průběžně vás informujeme o novinkách, které s nadcházejícím seriálem souvisí. V červenci jste se mohli například dočíst, které původní postavy se zastaví alespoň na menší hostování. Nezapomnělo se ale ani na nové postavy, které byly fanouškům také představeny. Jedná se zejména o děti DJ (Candace Cameron Bure) a Kimmy (Andrea Barber), které budou mít v seriálu důležitou úlohu. Až nyní ovšem bylo oznámeno, které dětské hvězdy se těchto rolí zhostí.

DJina prvorozeného syna Jacksona ztvární herec Michael Campion. Mladšího Maxe si zahraje Elias Harger, který stejně jako jeho seriálový bratr nemá žádné zkušenosti s prací v televizi. Skupinku dětí doplní Kimmyina dcera Ramona, do jejíž role byla obsazena začínající herečka Soni Nicole Bringas.

DJ je teď mámou na plný úvazek. Sice už není v pubertě, ale i tak je stále vtipná. Musí však kluky udržet nějak na uzdě, když teď nemá manžela, takže si potrpí na disciplínu," uvedla v jednom z rozhovorů Cameron Bure.

Seriál si v průběhu produkce prošel malými úpravami, které však nebudou mít na děj přílišný vliv. Například Dannyho (Bob Saget) manželka měla být původně o hodně mladší, ale nakonec se její role ujme herečka Eva LaRue, která letos oslaví své 49. narozeniny. Změněno bylo i jméno DJina nejstaršího syna a z původního Jesseho Daniela se stal Jackson (stále se však předpokládá, že jeho druhé jméno bude začínat na písmeno „D“ a bude se mu přezdívat „JD“). A zřejmě největší změnou je skutečnost, že DJ nebude těhotná s třetím potomkem, jak bylo původně v plánu, ale dítě bude už na světě. Tvůrcům se zdálo, že by to bylo až příliš tragické, kdyby ji zobrazili jako čerstvou vdovu s dítětem na cestě.

A tohle jsou tváře nových dětských hvězd.


Jak se vám zamlouvá obsazení dětí? Myslíte si, že budou stejně úspěšní jako byly holky v původním seriálu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Poirot
před 185 týdny
Som na tento seriál veľmi zvedavý... :)
24ron24
před 184 týdny
No som zvedavý ako sa im povede návrat, na seriál sa teším ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY