Facebook Twitter E-mail
9. října 2011

Novinky FOX/HBO/CBS/Showtime

FOX doobjednal 4 epizody seriálu Bones (Sběratelé kostí), takže 7. série bude mít celkově 17 dílů: 6 poběží na podzim (od 3. listopadu), 7 na jaře a 4 nově objednané buď v létě, nebo jako součást potencionální 8. řady. Ke zkrácení došlo kvůli těhotenství Kůstky Emily Deschanel (o jejím chlapečkovi Henrym jsme psali zde). FOX také objednal plnou řadu sitcomu se Emilynou sestrou Zooey New Girl, která bude mít místo 13, 24 epizod.

HBO oznámila, že si 2. řada „středověkého“ fantasy seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) odbude premiéru v dubnu 2012. Konkrétní datum ale neprozradili.

NBC odsunula premiéru 5. a finální řady Chucka a novou show Grimm o jeden týden na 28. října.

Další obětí letošní sezóny 2011/2012 se stal sitcom How to Be a Gentleman běžící na CBS. 9 natočených epizod se odvysílá v sobotu, takže se prohodí s Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení).

Nedávno byl kabelovou televizí Showtime zveřejněn trailer na pilot seriálu House of Lies, se kterým se na obrazovky vrací Kristen Bell (tedy pokud nepočítáme její „povídací“ roli v Gossip Girl). Seriál by se měl začít vysílat v lednu 2012. Uvnitř se můžete podívat na trailer.[KONEC]

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
hodně dávno
psala jsem, že jo :)
Salem
hodně dávno
jak se tam jmenuješ?
allyska
hodně dávno
nijak :D, profil tam vytvořenej nemám

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY