Facebook Twitter E-mail
3. října 2015

Minka Kelly se vydává na cestu

Herečka Minka Kelly se po letech opět setká s Jasonem Katimsem. Bylo oznámeno, že hvězda z Friday Night Lights byla obsazena do hlavní role chystané novinky The Path (dříve The Way), kterou tvůrce vyvíjí pro streamovací službu Hulu. Herečka se zde objeví po boku Aarona Paula a Michelle Monaghan. Kromě ní se k seriálu nově přidává také Kathleen Turner.

Seriál vypráví příběh mladého páru Eddieho a Sarah Clearových, který se nachází v centru kontroverzního hnutí, které vychází z víry. Každá epizoda přináší hluboký pohled na to, co to znamená volit si mezi životem, který žijeme, a životem, který chceme.

Kelly ztvární Mirandu Frank, nádhernou členku kultu. Sarah podezřívá Eddieho, že s Mirandou má románek. Turner bude Brendou Roberts, odcizenou matkou vůdce kultu Cala Robertse (Hugh Dancy).

The Path se začíná natáčet již tento týden v New Yorku. Desetiepizodní první řada bude mít premiéru na začátku roku 2016.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 106 týdny
Minka je podle mě nejkrásnější ženská na světě (a hned po ní Lauren Conrad) :D...
Pajky
před 106 týdny
Katims a jeho seriály (FNL, Parenthood) se mi fakt líbí, takže si dřív nebo...
24ron24
před 106 týdny
nejkrásnejší na svete nevím, ale rozhodne je moc krásná ;) Na tento seriál...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY