Facebook Twitter E-mail
3. října 2015

Smithers konečně kápne božskou

Nejveřejnější springfieldské tajemství už bude konečně na vědomí úplně všem. Waylon Smithers, dlouholetý asistent a obdivovatel Pana Burnese veřejně svému šéfovi v The Simpsons přizná, že je gay.

„Ve Springfieldu už téměř každý ví, že je gay, ale pan Burns samozřejmě nemá tušení,“ uvedl showrunner Al Jean. „Budeme se tím zaobírat ve dvou epizodách. Letos vlastně se Smithersem hodně pracujeme. Burns ho začne štvát, protože ho nedokáže ocenit.“

Smithersova sexualita a posedlost Burnsem je už mnoho let zdrojem neustálých vtípků seriálu. V minulé sezóně byla epizoda, v ekteré Smithers snil o tom, jak se Burnsovi přizná.

Už dříve Jean lákal na to, že se Smithers rozhodne jít o dům dál, protože si uvědomí, že od Burnse nikdy nedostane to, co chce. „Dá výpověď a zamiluje se do někoho jiného.“

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 111 týdny
Jó, jó... jedna z naj scén na túto tému bola, keď Smithers tancoval...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY