Facebook Twitter E-mail
3. října 2015

Doctor Who bude mít nový spin-off

Fanoušci britského seriálu Doctor Who se můžou začít těšit. Bylo oznámeno, že se seriál dočká svého dalšího spin-offu.

Class se bude odehrávat v prostorách školy Coal Hill, kde pracovali Doctorovi společníci Ian Chesterton, Barbara Wright a Clara Oswald. Hlavními hrdiny jsou sami studenti, kteří chrání ulice Londýna od galaktických monster a dalších lstivých záporáků.

Na novinku Class se můžeme těšit už v příštím roce. Půjde o první seriál od scenáristy Patricka Nesse, kterého zviditelnily jeho široce populární sci-fi romány Chaos Walking.

Steven Moffat k novince uvedl: „Nikdo nedokáže zdokumentovat temný a vzrušující svět teenagerů tak, jak to umí Patrick Ness. Nyní své skvělé schopnosti přivede k Doctorovi Who. Je to moderní Británie s monstry!“

Vypadá to, že s aktuální společnicí Clarou se v Class nesetkáme. I když nic nebylo potvrzeno, herečka oznámila, že od samotného Doctora odchází.

Doctor se již dříve dočkal spin-offů. Byl vytvořen dětský seriál The Sarah Jane Adventures, který byl ukončen v roce 2011 po náhlé smrti hlavní herečky Elisabeth Sladen. No a nesmíme samozřejmě zapomenout ani na slavný Torchwood, který se na BBC vysílal v letech 2006–2011.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 114 týdny
Torchwood se mi moc líbil a hodně mě mrzelo, že skončil. Takže se na další...
Tulrika
před 114 týdny
Jsem si chvíli myslela, že půjde o nějaký druh pokračování Torchwoodu....
cilkaw
před 87 týdny
:D Taky studuji učitelství a chodím na praxe

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY