Facebook Twitter E-mail
4. října 2015

Zamíří Strike Back do kin?

Vypadá to, že Sekce 20 se dá zase dohromady! Londýnská produkční společnost Left Bank Pictures totiž ve spolupráci s britskou stanicí Sky připravuje celovečerní film založený na seriálu Strike Back (Protiúder)!

Seriál svoji několikaletou pouť ukončil po pěti sériích letos v červenci. Zaměřoval se na tajnou jednotku jménem Sekce 20, která působila v rámci britské zpravodajské služby a prováděla vojenské mise po celém světě. Strike Back byl natočen na motivy stejnojmenného románu od bývalého příslušníka SAS, Chrise Ryana.

V šestidílné první řadě se v hlavní roli představili Richard Armitage jako bývalý seržant jednotek SAS John Porter, jenž byl opět povolán do služby, a Andrew Lincoln, který ztvárnil Hugha Collinsona, důstojníka britské rozvědky MI6.

Od druhé série jsme se setkávali se Sullivanem Stapletonem (serž. Damien Scott) a Philipem Winchesterem (serž. Michael Stonebridge), které v současné době vídáváme na stanici NBC v seriálech Blindspot, respektive The Player.

Projekt je sice zatím v hodně rané fázi, ale probíhají jednání i s americkým distributorem a produkčním partnerem, kterým je stanice Cinemax. Jestliže vše půjde podle plánu a film opravdu dostane zelenou, Stapleton i Winchester by se ke svým postavám měli vrátit. Natáčení by pak začalo v roce 2016 v Jižní Americe. A pokud bude mít film úspěch, tvůrci uvažují i o několikadílné filmové sérii.


Chybí vám Strike Back? A zašli byste si na něj do kina?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 111 týdny
Koukám, že jsi nadšenej úplně stejně jako jsem byl já, když jsem tu zprávu...
inekafe
před 111 týdny
No jo, štve ma, že neexistuje podobne ladených seriálov viac. :( Vojenských...
wheelko
před 111 týdny
super! sice nevím jak ten film bude vypadat spíš bych bral další série ale je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY