Facebook Twitter E-mail
4. října 2015

Další slavný reboot? MacGyver!

80. léta jsou věčným zdrojem inspirace, a to jak ve filmu, tak i v seriálové branži. Nedávno jsme vám psali o tom, že produkční společnost 20th Century Fox chystá reboot populárního akčního seriálu The A-Team. Nyní přichází se svou troškou do mlýna CBS, která chce zpátky na televizní obrazovky přivést slavného MacGyvera.

Seriál, ve kterém zazářil Richard Dean Anderson, běžel v 80. letech na ABC a dočkal se sedmi sezón. CBS popisuje nového MacGyvera jako moderní předělávku stejnojmenného seriálu. V hlavní roli se objeví mladý MacGyver, kterému je mezi dvacítkou a třicítkou. Ten je naverbován do tajné organizace, kde využívá své dovednosti k řešení problémů, a to nekonvenčními způsoby, které mu pomáhají zabránit tomu, aby se stávala různá neštěstí.

Scénáře se ujme R. Scott Gemmill (NCIS: LA). Henry Winkler, který produkoval původní seriál, bude stejnou funkci zastávat i zde. CBS prozatím mlčí o tom, jak velký důraz na tento projekt klade, ale podle zdrojů uvnitř stanice jde o jejich velké želízko v ohni.

Jak už jsme psali, původní seriál běžel sedm let, dočkal se 139 epizod a dvou televizních filmů. Producenti se snažili uspět i se spin-offem Young MacGyver, ve kterém hrál hlavní roli Jared Padalecki, ale z projektu nakonec sešlo.


Znáte původní seriál? Patří mezi vaše oblíbené? Chtěli byste vidět moderní verzi? Dokáže CBS s takovým projektem uspět, nebo by se měli soustředit spíše na hledání něčeho originálního?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nevada
před 111 týdny
Já myslela, že 1. dubna už bylo...
Hitchhiker
před 111 týdny
proč měl Macgyver takový úspěch?Protože RDA.Tečka:D
Pittriss
před 111 týdny
Tak to je přesné.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY