Facebook Twitter E-mail
4. října 2015

Cynthia Nixon se chystá na aférku

Už dnes večer se na stanici Showtime vrací drama The Affair, jeden z loňských překvapivých letních úspěchů. Kabelovka nyní oznámila známou tvář, která doplní osazenstvo druhé řady.

Bude jí herečka Cynthia Nixon, známá ze seriálu Sex And The City . Nixon ztvární Marilyn Sanders, přímou a náročnou terapeutku působící na Manhattanu. Marilyn pomáhá Noahovi a Alison ke sblížení.

Druhá série se stále natáčí v New Yorku. Bude pojednávat o následcích aféry, která zničila dvoje manželství, a o zločinu, který všechny čtyři hrdiny opět svede dohromady. Příběh bude tentokrát vyprávěn odděleně z úhlů pohledu všech čtyř hrdinů, diváci se tak dozví čtyři subjektivní pravdy.

Herečka se kromě Sexu ve městě objevila v posledních letech také v několika filmech a hostovala ve druhé sérii dramatu Hannibal.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY