Facebook Twitter E-mail
5. října 2015

CW objednává extra scénáře k iZombie a Crazy Ex

Konečně jsme se dočkali! Již dnes večer začne sezóna 2015/16 také na nejpopulárnější stanici u nás – CW. Ta dnes projevila dvě známky důvěry ohledně dvou seriálů. Oznámila, že novince Crazy Ex-Girlfriend a druhé sérii iZombie naděluje každému pět extra scénářů.

Stanice tak pokračuje v loňském trendu, kdy několik týdnů před premiérou seriálů The Flash a Jane the Virgin oběma taktéž objednala tři extra scénáře. Oba seriály se nakonec dočkaly objednávek na plné série o 22 epizodách a posléze i prodloužení pro druhé sezóny.

Zdroje uvádí, že je CW velmi spokojená s tím, jak se epizody obou seriálů vyvíjí. Šéfové si raději pomaličku připravují nové podzimní seriály, aby objednávka celých dalších epizod nebyla pro tvůrce tak náhlá.

Crazy Ex startuje již dnes večer, iZombie se s druhou řadou vrací v úterý.


Těšíte se na návrat iZombie? Jste zvědaví, co nového může Crazy Ex nabídnout? Těší vás zpráva o dalších scénářích? Doufáte v delší série pro jeden nebo oba seriály, nebo jim spíše sluší menší počet epizod?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jessica Angell
před 106 týdny
Já osobně miluju Roba Thomase, tvůrce IZombie..a hlavně jeho Veronicu Mars!...
Aldyska
před 106 týdny
Oki, pri iZombie im to vyšlo celkom dobre, to beriem, že si dali objednať...
vaicoska11
před 106 týdny
izombie je užasný seriál už se těším na 2. serii, ale u Crazy Ex...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY