Facebook Twitter E-mail
7. října 2015

The Voice: Christina zpátky v porotcovském křesle

Stanice NBC dnes potvrdila složení poroty pro desátý cyklus pěvecké reality show The Voice, která se na televizních obrazovkách objeví v únoru 2016.

Do porotcovských křesel usednou dle očekávání známé tváře. Veteráni Blake Sheldon a Adam Levine jsou samozřejmostí. Vrátí se také Pharrell Williams a po cyklu pauzy opět zpěvačka Christina Aguilera.

„Porotci v The Voice i nadále přináší neuvěřitelnou energii, nabízí exkluzivní hudební rady a nechybí jim mysl vítězů. To je perfektní náplň pro lidi u dvojnásobného vítěze Emmy, kterým The Voice je,“ uvedl Paul Telegdy, ředitel neskriptového obsahu NBC Entertainment. „Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co nám desátá série přinese.“

I po osmi cyklech (devátý se aktuálně vysílá) je The Voice stále silným hráčem, který má v průměru rating 3.5 a přes 12 milionů diváků. Neškodí mu ani dva cykly ročně, na kterých už ztroskotalo mnoho jiných reality shows.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY