Facebook Twitter E-mail
7. října 2015

Lady Gaga dostala nabídku na šestou řadu AHS

Den před premiérou páté série American Horror Story potvrdil tvůrce seriálu Ryan Murphy informaci, že zpěvačce Lady Gaga byla nabídnuta role v šesté sérii antologie.

Nenechte se mýlit, šestá řada prozatím nebyla oficiálně objednána. Seriál však i nadále sklízí obrovskou vlnu pozornosti a očekává se, že si dnes večer ve sledovanosti povede velmi dobře. Pokud dokáže Hotel diváky upoutat, je téměř jisté, že kabelovka FX nebude dlouho váhat a nové sérii dá zelenou.

Jak se ukázalo, Gaga má velmi působivé herecké schopnosti. Právě její nadání přesvědčilo Murphyho, aby se jí pokusil opět získat pro jednu ze stálých rolí. I když je docela risk obsadit člověka ještě předtím, než vlastně samotní diváci budou moct posoudit jeho kvality, Murphy si je jistý, že Gaga je pro seriál přesně to pravé ořechové.

„Lady Gaga je tak úžasná v páté série AHS, že jsem ji včera oficiálně požádal, aby se přidala k šesté sérii. Řekni ano, @ladygaga!“ napsal Murphy v tweetu.

O tom, zda si Gaga zaslouží prodloužit své účinkování i do dalšího roku, se budeme moct přesvědčit již dnes večer, kdy Hotel konečně startuje.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Foxley
před 110 týdny
Proč ne, podle toho co o ní říká cast a Ryan, tak si ji zamilovali a role...
justynajohnson
před 110 týdny
Je geniální jako zpěvačka a také jako herečka,jen tak dál :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY