Facebook Twitter E-mail
8. října 2015

CBS si brousí zuby na Báthory

Jedna z nejtemnějších dam evropské historie míří na televizní obrazovky. Stanice CBS oznámila, že vyvíjí projekt o slavné uherské hraběnce Alžbětě Báthoryové. Projekt má pod svou záštitou David Eick (Battlestar Galactica) a producent Joel Silver.

Bathory vypráví příběh ženy, které se přezdívá krvavá hraběnka a Čachtická paní. Je považována za jednu z nejznámějších sériových vražedkyň. Legenda praví, že hraběnka mučila a zavraždila více než šest stovek dívek. Kromě toho je známá také svými upírskými tendencemi včetně pití krve těchto dívek. Báthoryová byla zatčena. Své poslední dny strávila ve vazbě osamotě.

Eick se ujme scénáře a spolu se Silverem bude výkonným producentem. Autor kromě Bathory vyvíjí také Gateway pro Syfy, adaptaci sci-fi románu od Frederika Pohla o střetu lidstva s mimozemskou civilizací. Spolupracoval také na seriálech Falling Skies a Caprica.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

truelovevlasticka
před 106 týdny
hmmm, tomu bych určitě šanci dala ale jsem upřimně zvědavá koho obsaděj do...
ševča
před 92 týdny
To záleží... Pokud to točí podle Nižňanského románu, tak tam majetková práva...
Aldyska
před 92 týdny

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY