Facebook Twitter E-mail
12. října 2011

Co se děje - dnes víceméně pozitivně

O tom, že Haven se dočká 3. série, jsme psali už v podvečer. Dnes to nebyl jediný seriál, co měl takové štěstí. Pojďme se v rychlosti mrknout i na ty ostatní.

  • Boardwalk Empire od HBO se dočká také 3. série. I když má druhá série nepatrně horší čísla než ta první, pořád se pohybují okolo 3 milionů diváků, což je na placenou kabelovku skvělé číslo.
  • NBC ke své novince Prime Suspect doobjednalo dalších 6 scénářů. A to i přesto, že tady čísla nejsou tak ohromující. Jelikož NBC letos už pohřbila dva nové seriály, možná už začíná být mírně opatrnější v čistce programových slotů.
  • Ringer se na CW dočká kompletní série. A i tady zrovna nejsou čísla nejrůžovější. Počáteční zájmem vyvolaný návratem SMG na obrazovky postupně vyprchává a s ním i diváci od obrazovek. Dostalo se však i na další novinky ze stáje CW. Takže na celou sezonu se může těšit i Hart of Dixie a Secret Circle.
  • FX se pustilo do vývoje nového seriálu z gamblerského prostředí Raising Blind. Jelikož do produkce je zapojena i společnost Vina Diesela, tak se třeba poštěstí a uvidíme ho na televizní obrazovce.
  • A nakonec jedna obzvlášť radostná zpráva. Jared Padalecki (Supernatural) na svém Twitteru oficiálně oznámil, že se svou ženou Genevieve čekají potomka. Gratulujeme.
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
hodně dávno
Díky za info, bude něco podobného u ABC? Třeba u Revenge už byla...
Fruiko
hodně dávno
Stejně tak Suburgatory. Uvidíme, jestli se do večera něco ještě nahromadí....
jukab
hodně dávno
Super, kdyžtak na to je dobrý eztv.it

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY