Facebook Twitter E-mail
8. října 2015

Rosewood si vysloužil tři nové scénáře

Stanice Fox se drží zuby nehty toho, co si vede alespoň trošku dobře. Novinka Rosewood se tak může radovat ze tří scénářů navíc. Kriminálka je od začátku černým koněm, dlouho se držela mimo radar. Přesto ve středu večer dokázala zdárně otevírat noc a dělat dobrého předskokana dramatu Empire.

Premiéra seriálu získala působivý rating 2.4, který se v číslech Live+3 vyšplhal na 2.8. Pro Fox to znamená nejvyšší letošní debut jak v číslech SD (same day), tak i v Live+3. Pos­lední epizoda klesla na 1.7. Rosewood se však stále řadí k úspěchům nové sezóny, společně se seriály Blindspot (který již má 9 extra scénářů objednaných), Limitless a Quantico.

Rosewood vytvořil Todd Harthan, v hlavní roli září Morris Chestnut jako dr. Beaumont Rosewood Jr., soukromý patolog působící v Miami na Floridě. Hrdina začne pravidelně spolupracovat s policejní detektivkou Annalise Villou, které pomůže řešit případy vražd.

Seriál se přidává na seznam šťastlivců, kteří se dočkali scénářových objednávek. Kromě zmíněného Blindspotu dostaly scénáře také seriály Crazy Ex-Girlfriend a iZombie.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 106 týdny
Musím říci, že mě překvapuje, že se tak drží. U mě je to prozatím dost slabá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY