Facebook Twitter E-mail
9. října 2015

Banshee zná datum začátku svého konce

Když bylo letos oznámeno, že nadcházející čtvrtá série dramatu Banshee bude poslední, zprávu mnoho skalních fanoušků neslo velmi těžce. Seriál donedávna patřil v našich končinách o neprávem opomíjené televizní kousky, což se ovšem změnilo během léta.

Tehdy se Banshee probojoval do finále udílení výročních cen sezóny SerialZone Awards a zdejší fanoušci začali mohutnou propagaci, která seriál zviditelnila celému okruhu nových diváků.

To ale stále nemění nic na faktu, že se seriál opravdu příští rok na kabelovce Cinemax rozloučí. Stanice nyní oznámila datum, kdy se na čtvrtou řadu můžeme těšit.

Značte si do kalendáře, Banshee se vrací na televizní obrazovky 29. ledna 2016!

Včera během newyorského Comic-Conu seriál představil také nový trailer na čtvrtou řadu a podle představených obrázků to vypadá, že vůbec není jisté, jestli se někdo z Banshee dostane živý. Po zhlédnutí nám tedy nezapomeňte říct, co si o traileru, nadcházející sérii i celém seriálu myslíte vy a jestli se také už nemůžete dočkat!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 110 týdny
Asi budu výjimka, ale mně by to docela vyhovovalo, kdyby skončil po s4 (i když...
aislinn
před 110 týdny
Vzhledem k charakteru seriálu by mě vůbec nepřekvapilo kdyby se na konci...
assbest
před 110 týdny
bude dobra smrt...serialu i buhvi koho jeste. Po tri serie si drzi pro me...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY