Facebook Twitter E-mail
9. října 2015

SARS: Do Hotelu se ubytovalo téměř šest milionů diváků

Na herecký debut zpěvačky Lady Gaga bylo zvědavých 5,81 milionu diváků. Ti si ve středu večer naladili kabelovku FX, aby zde přivítali zpět seriál American Horror Story.

Premiérová epizoda získala rating 3.0, který odpovídá 3,8 milionům diváků v cílové skupině 18–49 let. Devadesátiminutová epizoda tak nedokázala překonat loňský start Freakshow, který získal 6,13 milionu diváků a 3.1 rating.

I když se nejendá o rekord, je tento start pořád o deset procent lepší než u Covenu, který vévodil sledovanosti až do startu čtvrté řady.

U AHS jsou ale velmi důležitá čísla Live+3. V loňském roce narostla premiéra na 10 milionů diváků a 6,54 milionu z nich patřilo do cílové skupiny. Seriál se tak stal nejsledovanějším programem v celé dvacetileté historii stanice. Uvidíme, jak vysoko se v Live+3 a Live+7 dostane Ho­tel.


Už jste měli možnost vidět první epizodu? Jak se vám líbilo? Zůstanete v Hotelu ubytovaní, nebo vás pátá řada nezaujala. A doufáte v prodloužení pro šestou sérii?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aldyska
před 184 týdny
Ja by som toto osobne neriešila. Áno, máš pravdu, že je taká menej...
Aldyska
před 184 týdny
Keby že nesedím, tak padnem na zadok. Prisáham, že naozaj. Tá epizóda ma...
vaicoska11
před 183 týdny
nevim proč, ale mě osobně se první díl nelíbyl asi mě vadí, že tam ukazují až...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY