Facebook Twitter E-mail
9. října 2015

Reign: Jedna z hlavních postav ve třetí řadě zemře

Třetí řada historického dramatu Reign (Království) bude s největší pravděpodobností poslední. Minimálně to tak vypadá poté, co si loni ve sledovanosti seriál nevedl vůbec dobře a v letošní sezóně byl přesunut na páteční večery.

To ale neznamená, že pro své fanoušky nemají tvůrci přichystanou pořádnou jízdu. Královna Mary brzy bude svobodnou dámou!

Jelikož král Francis dostal na konci druhé řady takové zprávy, jaké dostal, tato informace by pro diváky neměla být až tak šokující. Postava, kterou v seriálu hraje herec Toby Regbo, ale skutečně během třetí řady opustí náš svět.

„Chtěla jsem, aby si na to lidé zvykli. V našem příběhu to nijak nešlo obejít,“ uvedla výkonná producentka Laurie McCarthy ohledně toho, proč se rozhodla potvrdit Francisovu blížící se smrt. „Již máme za sebou několik šokujících smrtí, ale v této dějové linii se šokování příliš nehodí.“

Reign se na televizní obrazovky vrací již dnes večer. Pro všechny příznivce páru Mary/Francis tak platí, že by si měli jejich poslední společné momenty užívat plnými doušky, protože brzy už budou mít utrum.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 110 týdny
Žádně překvapení, i když Francis je má nejoblíbenější postava. Měla jsem...
justynajohnson
před 109 týdny
To by potěšilo :)
ševča
před 109 týdny
To nemůže být překvapení ani pro toho, kdo o historii neví vůbec nic. Sám...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY