Facebook Twitter E-mail
10. října 2015

Blindspot dostává celou sérii

Jen před několika málo dny jsme vás informovali o tom, že letošní úspěšná novinka Blindspot je jen krůček od objednávky celé série. Stanice NBC totiž oznámila, že si poručila nové scénáře. Nyní už se můžete radovat bez zábran, jelikož první série tu s námi bude celou sezónu.

Blindspot dostal objednávku na celou sérii o 22 epizodách. To opravdu překvapí jen málokoho, jelikož jde aktuálně o nejsledovanější novinku sezóny. Během tří týdnů ve vysílání má seriál v průměru rating 2.7 a 9,6 milionu diváků.

Velmi dobře si seriál vede také v číslech zohledňujících DVR. Má za poslední týdny největší nárůst ze všech aktuálně běžících seriálů, a to jak na Velké pětce, tak i na kabelovkách. První dva díly takto narostly o 4,6 milionu diváků, kteří si seriál pustili zpětně.

Blindspot je první nováček letošní sezóny, který dostal objednávku na celou sérii. Pouze foxovská midseason novinka The Guide to Surviving Life se dočká více epizod, než bylo původně plánováno; zde se jedná o nárůst o sedm epizod celkem na 13.

Během noci se také objevila zpráva, že seriál obsadí novou vedlejší roli. Tu získal herec François Arnaud, který ztvární záhadnou postavu z minulosti Jane. Herce si můžete pamatovat např. z historického dramatu The Borgias.


Sledujete Blindspot? Oblíbili jste si tuto novinku? Jste rádi, že se dočkala objednávky pro celou sérii?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vaicoska11
před 192 týdny
Super, skvělá zpráva
sandokan555
před 192 týdny
Asi najzaujimavejsia novinka, mam radost ze dostane plnu seriu, tetovani ma...
24ron24
před 192 týdny
Tak Scofieldova ségra válí! To je dobre preklikal som zatiaľ len pilot vyzeral...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY