Facebook Twitter E-mail
10. října 2015

CBS objednává třetí seriál na léto 2016

American Gothic. To je název nového seriálu stanice CBS, který se divákům představí v létě 2016 společně s novinkou BrainDead a druhou řadou dramatu Zoo.

Seriál se podobně jako většina dalších letních kousků dočkává přímé objednávky bez předchozího objednání pilotu. American Gothic je vražedné mystery drama od bývalé scenáristky The Good Wife, Corinne Brinkerhoff.

Příběh je zasazen do prostředí bostonské elity. Seriál sleduje významnou rodinu, kterou otřese odhalení toho, že jejich nedávno zesnulý patriarcha mohl být sériový vrah. Tento objev spustí vlnu problémů, pochybností a obav uvnitř rodiny. Vyvstanou také ty nejhorší možné obavy – že jeden z nich možná mohl být vrahovým komplicem.

„V American Gothic vytvořila Corinne Brinerhoff perfektní letní záhadu, která je plná pochybností, intrik a výbušného finále, které vám vyrazí dech,“ uvedl ředitel CBS Entertainment Glenn Geller. „Přijde nám to jako skvělý letní román, který můžeme našim divákům zprostředkovat ve třinácti hodinových kapitolách.“

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY