Facebook Twitter E-mail
13. října 2015

Novinka pod lupou: Atentát

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Atentát
Žánr: drama / krimi / akční
Stanice: Nova
Premiéra: 12. 10. 2015
Vysílání: pondělí, 21:40
Předskokan: MasterChef
Konkurence: -
Tipovačka: -
Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci: Jiří Chlumský, Petr Nikolaev
Herci: Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák, Jan Dolanský, Andrea Opavská, Miroslav Táborský, Michal Slaný, Sabina Králová

O čem to je?

Televize Nova připravila pro diváky zbrusu nový osmnáctidílný kriminální seriál Atentát, který je volným pokračováním úspěšného projektu Expozitura. Vzrušující příběh odhalí kriminální kauzy a velká tajemství na pozadí životů prezidenta České republiky Václava Wolfa, jeho nejbližší ochránkyně Terezy Hodačové a bývalého vyšetřovatele ÚOOZ Dana Chládka. „Atentát je po všech stránkách výjimečný projekt. Vypráví jedinečný příběh, divákům dává možnost nahlédnout do netradičních prostředí, celý je natočený filmovými postupy a především je skvěle obsazen. Nemůžeme se dočkat, až jej diváci uvidí. A pozor, seriál je velmi návykový,“ láká diváky programová ředitelka Alex Ruzek.

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza, která zrovna získala místo v osobní ochrance prezidenta. Po pokusu o atentát na hlavu státu Tereza zjišťuje, že v něm Dan může mít prsty. Vydá se proto po jeho stopě a mapuje případy, které řešil v minulosti. Střípky těchto kriminálních kauz, vyprávěné skrze flashbacky, pak přinesou klíč k pochopení aktuálního dění a přinesou překvapivé rozuzlení. Prostřednictvím hlavních i vedlejších postav seriál vypráví příběhy různých kriminálních případů, například přípravy zbrojních zakázek na míru, obohacování se na předražených stavebních zakázkách, vzájemného prodeje vysokoškolských diplomů, nelegálního financování politických stran a další.

Podobné seriály

Expozitura
Kriminálka Anděl

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Za celý pilot přišla jedna šokující scéna, kterou jsem opravdu nepředpokládala a která mě překvapila – useknutí záporákovy nohy vlakem :D Sice záběr asi na půl vteřiny, takže ve výsledku vlastně nevíte, jak moc odvážná tato scéna byla, ale překvapila mě hodně, to musím přiznat.

Jinak mě hned po prvních minutách napadaly myšlenky typu Intelligence. Mladá drsná krásná členka ochranky je v podstatě nevysvětlitelně převelena k ochraně důležité osoby (prezident/ky­beragent). V obou případech je to naprosto nesmyslný krok z hlediska děje, který si nedovedu odůvodnit ani žádnými genderovými teoriemi o tom, že by jednou mohla být v hlavní roli ženská. Nezlobte se na mě, ale takovou křehotinku, ať už má třeba sebedrsnější výraz, zlomí vejpůl každý průměrný chlap, natož cvičený zabiják…

Herectví všech mi přišlo v pohodě, ale spíš jsem měla problém s jejich dialogy (což je taky součást herectví, já vím). Ať už otevřel pusu kdokoliv, přišlo mi, že to ze sebe chrlí s šíleně nepřirozeným důrazem. Možná je to tím, jak jsem zvyklá na anglicky znějící seriály, kde je ten přízvuk úplně jiný, nevím, ale za celou tu hodinu jsem si nezvykla.

Pilot dokázal občas rozesmát, Fruiko si možná u některých scén vzpomene na nelogičnost u Following. Nejvíc mě dostalo, jak si pachatel tahal z auta metr dlouhý nějaký křovinořez jako zbraň, úplně jsme si říkali, kam si ho tak schová, aby byl co nejvíc nenápadný :D

+ serializovaný děj
+ cliffhanger
+ jedna scéna mě dokázala šokovat

- přehnaně důrazné herecké dialogy
- nevěřím hrdince
- občas naprosto nesmyslná situace

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Fruiko

Na začátek se nejspíš hodí říct, že Expozituru jsem viděl a nijak zvlášť nežral. Dokonce bych ji dal spíš do té horší poloviny při dělení českých kriminálek na lepší a horší. Atentát velmi volně navazuje, a to tak volně, že nám to tvůrci musí hned několikrát násilně připomenout. Minulé události ale nemají na současné žádný vliv, a tak jen sledujeme stejné postavy v jiné životní etapě.

Na rozdíl od Expozitury není tenhle příběh založen na skutečných událostech, i když to skoro vypadá, že je založený na skutečných lidech. Vtipné je, že i když prezident hraje tenis, má v oblibě podnikatele a letušky, tak se nám nemusí hned vybavit ten správný. Protože chováním se od sebe moc neliší ani s tím současným. Tohle mírné faux pas s tím, že nevíte na kterého prezidenta to bylo myšleno, je zaviněno tím, že seriál ležel nějakou chvíli v šuplíku.

Samotný děj docela svižně utíká, i když ho občas přeruší nudné a dost dlouhé porady o ničem. Akční scény jsou na české poměry ucházející, jen když už mám na scéně dvě motorky, tak opravdu nepotřebuji vidět jeden a ten samý skok dvakrát ze stejného úhlu, jen pokaždé s jinou motorkou. Ono by to vůbec chtělo motorky trochu ubrat.

Oceňuji, že atentátníkovi celou dobu není vidět do obličeje a zásadně nosí stejné oblečení jako nejvhodnější podezřelý, takže si nemůžete být jistí, jestli je opravdu všechno tak, jak se nám to snaží tvůrci nabulíkovat. Evidentně není, jinak by nám ten obličej ukázali. Ale je pravda, že srdceryvné přesvědčování syna v autobuse musí nejednoho diváka nahlodat (pamatujete na Homeland, když Brody o své roli mluvil se svým synem?).

Konečný cliffhanger je dost laciný, protože všichni víme, že prezident nám přežije minimálně do konce série. Pokud jste fanoušci českých seriálů, tak si s klidem můžete přičíst k mému hodnocení dalších 10 %.

+ vtípek na podpatky
+ přejetá noha
+ slogan na plakátu
+ Homeland feeling, že fakt nevíte jestli to není nějak jinak

- trapně nucené připomínání Expozitury
- syndrom bombardování Londýna neexistuje
- záliba tvůrců v motorkách

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Atentát míří vysoko. Má vysoký cíl, velké ambice a nezabývá se ničím jiným než nejvyššími místy v naší zemi. Jenže v okamžicích, kdy by měl ukázat svoji sílu, až trapně selhává.

Postavy samotné dokážou být sice výrazné, napsány jsou ale ploše a herci z nich díky tomu nedokážou moc vyždímat. Každá z nich si totiž jede ve své rovině a nehodlá se ukázat jinak. Starostlivou (i když by se hodilo napsat spíš nezkušenou) Hodačovou počínaje, prezidentem, kterého zajímá jen to, které letušce tento pátek vykropí hrobku, konče.

Vůbec postavy prezidenta Václava Wolfa a poradce/podržtašky Jiřího Forestka nejsou snad ničím jiným, než parodií na minulou hlavu státu a jeho poradce. Nebo snad i těch současných? Já osobně si nedokážu představit reálnou existenci těchto dvou postaviček – ať už z hlediska neudržitelnosti osobního prezidentova života (a života první dámy) nebo neschopnosti Hodačové dostat se přes českého Smitherse. Vůbec postava prezidenta Wolfa je… to už není satira ani parodie. Být Václavem Klausem a sledovat to, hodně by se mě (zvlášť část s letuškami) to dotklo. Já Klause rád nemám, ale při sledování mi bylo až trapně. Nevyřizoval si tu někdo osobní účty?

Ostatní postavy jsou taky poměrně jednoduché. Jediný, kdo trochu vyčnívá, je Robert Jašków, který hraje něco mezi deus ex machina z rozvědky a jasnovidcem. Jak se občas do děje dostávaly některé informace, z toho mi zůstávala hlava stát. Co je ale horší, je vůbec úroveň ochranky na všech lokalitách. V klidu si můžete nakráčet kamkoliv, aniž by vás někdo zastavil, zeptal se kam jdete, sakra, aniž by tam vůbec byl. Když jsme se na střední škole jeli podívat do prázdného (!) Senátu, prošli jsme více bezpečnostními opatřeními, než je v celé první epizodě. A to ani nemluvím o tom, že jsem nikde neviděl ani jeden bezpečnostní rám. Že Hodačová chodí v lodičkách, je už spíš obecně přijímané žánrové klišé, nic víc.

Celé se to pak mění do něčeho, čemu na jedné straně kraluje až zvrhle komická dvojice prezident-poradce, na druhé straně ženská neschopná byť jen obhájit cokoliv ze své práce. Nebo znát cokoliv ze své práce. Nejsem bezpečnostní expert, ale vystrčit prezidenta jako prvního ze dveří, to je prostě fail. Na co tam pak jsem?

Ano, na co tam pak je? Pokud bych měl hádat, prezident si ji vybral ze stejného důvodu, jako letušky. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Ono věcí, které potřebují vysvětlit, je tam víc. Proč si někdo, kdo chce anonymně někoho zmlátit, sundá přilbu, co má na hlavě? Proč když připravuju atentát na prezidenta, se o tom musím vybavovat půl metru od naprosto cizího chlapa? Proč je na překladovém nádraží pomalu větší provoz než na tokijském hlavním ve dne? (Já vím, přišli bychom o skvělé překvapení.) A proč nikdo z novinářů neobjevil ani náznakem, co prezident nebo první dáma dělají? Tohle by se v bulváru propíralo neustále. A k čemu byl nakonec ten křovinořez?

Seriál je na výši po akční stránce, i stránce kamerové – oboje jde poslední dobou v českém prostředí hodně nahoru. Kdybych ho měl nějak jednoduše zhodnotit, jde o líbivou kriminálku, která ale selhává v základech. Znalost Expozitury je (pravděpodobně hodně) žádaná. Děj se až na pár momentů utápí v nepříliš uvěřitelných náhodách (včetně dialogů, které mají znít důležitě, ale důležité – pro děj – vůbec nejsou) a je dost drsně zásahy „shůry“ posouván, jen aby se došlo až k očekávanému konci. Na mě až moc drsně a až moc rychle. Satira (Wolf – Klaus, Forest – Hájek, Nerad – Nečas, první dáma – něco mezi Havlovou a Klausovou) zde OPRAVDU nemá co dělat. Je to krimi nebo komedie? A to opravdu budeme v roce 2015 parodovat prezidenta, který skončil téměř před třemi lety?

+ na české poměry jde o tu lepší tvorbu
+ kamera
+ akce
+ pokud se oprostíte od přemýšlení, pobavíte se
+ a pobavíte se u narážek na bývalé politiky

- které vám ovšem taky můžou přijít neskutečně trapné a nemístné
- bezpečnostní služba je v podstatě jen kompars
- posun v ději je víc věcí náhody než nějakého logického postupu
- Hodačová není žena na svém místě
- postava první dámy

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Minority Report (21. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Life in Pieces (21. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Blindspot (22. 9. 2015)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Scream Queens (22. 9. 2015)
Novinka pod lupou: The Muppets (22. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Limitless (23. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Rosewood (25. 9. 2015)
Novinka pod lupou: The Player (26. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Heroes Reborn (27. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Quantico (29. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Blood and Oil (29. 9. 2015)
Novinka pod lupou: Grandfathered (1. 10. 2015)
Novinka pod lupou: The Grinder (1. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Code Black (2. 10. 2015)
Novinka pod lupou: You, Me and the Apocalypse (2. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Dr. Ken (5. 10. 2015)
Novinka pod lupou: From Darkness (7. 10. 2015)
Novinka pod lupou: This Life (11. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Benders (11. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Gigi Does It (11. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Con Man (11. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Casual (12. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Atentát (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Last Kingdom (13. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Crazy Ex-Girlfriend (15. 10. 2015)
Novinka pod lupou: River (18. 10. 2015)
Novinka pod lupou: The Romeo Section (18. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Místo zločinu Plzeň (21. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Mamon (26. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Supergirl (28. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Truth Be Told (28. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Wicked City (29. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Jekyll and Hyde (31. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Together (31. 10. 2015)
Novinka pod lupou: Unforgotten (31. 10. 2015)
Novinka pod lupou: The Ex-PM (3. 11. 2015)
Novinka pod lupou: The Principal (3. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Ash vs. Evil Dead (4. 11. 2015)
Novinka pod lupou: After Hours (16. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Cuffs (16. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Agent X (16. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Master of None (16. 11. 2015)
Novinka pod lupou: London Spy (19. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Jessica Jones (20. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Chicago Med (21. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Flesh and Bone (21. 11. 2015)
Novinka pod lupou: The Frankenstein Chronicles (21. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Donny! (21. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Into the Badlands (26. 11. 2015)
Novinka pod lupou: The Man in the High Castle (26. 11. 2015)
Novinka pod lupou: The Coroner (26. 11. 2015)
Novinka pod lupou: The Art of More (27. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Josh (28. 11. 2015)
Novinka pod lupou: South of Hell (28. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Capital (29. 11. 2015)
Novinka pod lupou: Modus (2. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Superstore (2. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Real Rob (4. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Telenovela (9. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Tripped (10. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Childhood's End (16. 12. 2015)
Novinka pod lupou: The Magicians (20. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Second Chance (27. 12. 2015)
Novinka pod lupou: F Is for Family (28. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Colony (28. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Cooper Barett's Guide to Surviving Life (28. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Teachers (28. 12. 2015)
Novinka pod lupou: And Then There Were None (30. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Recovery Road (30. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Dickensian (30. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Beowulf: Return to the Shieldlands (30. 12. 2015)
Novinka pod lupou: Billions (2. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Bordertown (8. 1. 2016)
Novinka pod lupou: The Shannara Chronicles (8. 1. 2016)
Novinka pod lupou: War and Peace (8. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Shades of Blue (9. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Angel from Hell (9. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Shadowhunters (14. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Crashing (17. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Angie Tribeca (19. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Zoe Ever After (19. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Jericho (21. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Mercy Street (21. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Baskets (22. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Tomorrow (23. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Lucifer (27. 1. 2016)
Novinka pod lupou speciál: The X-Files (27. 1. 2016)
Novinka pod lupou: Mad Dogs (4. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Outsiders (4. 2. 2016)
Novinka pod lupou: The Family Law (4. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Lee's Lucky Man (4. 2. 2016)
Novinka pod lupou: American Crime Story (5. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Madoff (5. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Animals (5. 2. 2016)
Novinka pod lupou: V.I.P. vraždy (8. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Na vodě (9. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Those Who Can't (12. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Vinyl (15. 2. 2016)
Novinka pod lupou: 11.22.63 (16. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Love (20. 2. 2016)
Novinka pod lupou: The Night Manager (23. 2. 2016)
Novinka pod lupou: Fuller House (26. 2. 2016)
Novinka pod lupou: The Real O'Neals (4. 3. 2016)
Novinka pod lupou: The Family (5. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Ohnivý kuře (5. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Hap and Leonard (8. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Damien (10. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Of Kings and Prophets (10. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Thirteen (12. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Underground (12. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Slasher (15. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Thorne (15. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Wanted (15. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Flaked (15. 3. 2016)
Novinka pod lupou: The Aliens (15. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Criminal Minds: Beyond Borders (18. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Drazí sousedé (19. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Houdini and Doyle (19. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Crowded (20. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Saints and Sinners (20. 3. 2016)
Novinka pod lupou: Heartbeat (25. 3. 2016)
Novinka pod lupou: The Catch (25. 3. 2016)
Novinka pod lupou: You Me Her (2. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Lopez (2. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Dice (2. 4. 2016)
Novinka pod lupou: The Path (3. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Rush Hour (3. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Wynonna Earp (3. 4. 2016)
Novinka pod lupou: The Ranch (4. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Marcella (6. 4. 2016)
Novinka pod lupou: The Durrells (7. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Undercover (7. 4. 2016)
Novinka pod lupou: The Detour (8. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Animal Kingdom (8. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Almost There (8. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Hunters (12. 4. 2016)
Novinka pod lupou: The Girlfriend Experience (13. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Game of Silence (13. 4. 2016)
Novinka pod lupou: The Five (16. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Containment (20. 4. 2016)
Novinka pod lupou: Preacher (23. 5. 2016)
Novinka pod lupou: Feed the Beast (6. 6. 2016)
Novinka pod lupou: BrainDead (23. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Still the King (24. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Outcast (25. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Wrecked (27. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Lady Dynamite (28. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Roots (28. 6. 2016)
Novinka pod lupou: The Windsors (29. 6. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret (29. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Wolf Creek (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Witless (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: The Night Of (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Submission (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Roadies (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: American Gothic (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Cleverman (30. 6. 2016)
Novinka pod lupou: Stranger Things (27. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Uncle Buck (29. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Vice Principals (29. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Cape Town (30. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Queen of the South (30. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Dead of Summer (30. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Fleabag (30. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Guilt (30. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Flowers (31. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Greenleaf (31. 7. 2016)
Novinka pod lupou: Living and the Dead (1. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Mum (1. 8. 2016)
Novinka pod lupou: The Interestings (2. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Marseille (2. 8. 2016)
Novinka pod lupou: New Blood (3. 8. 2016)
Novinka pod lupou: The Kettering Incident (3. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Jetelín (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Private Eyes (5. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Wasted (5. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Secret City (6. 8. 2016)
Novinka pod lupou: The Get Down (13. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Mordparta (29. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Borderline (29. 8. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Agent (29. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Rapl (30. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Victoria (30. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Home From Home (31. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Four in the Morning (3. 9. 2016)
Novinka pod lupou: 2015/2016 (5. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hillary (7. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Chesapeake Shores (7. 9. 2016)

Novinka pod lupou: The Coopers vs. the Rest (7. 9. 2016)
Novinka pod lupou: I Love Dick (7. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One of Us (9. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Too Close to Home (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Last Tycoon (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Tick (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Jean Claude Van Johnson (15. 12. 2017)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Makronka
před 211 týdny
Viděla jsem jeden díl a marná snaha.
Šín Martin
před 207 týdny
hodnotil jem ji 60
Fruiko
před 207 týdny
Když už se v tom někdo pitná, tak musím říct, že další díly se mi líbí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY