Facebook Twitter E-mail
14. října 2015

Osud Person of Interest a další střípky z NYCC 2015

Nedávno se v New Yorku konal další ročník podzimního Comic-Conu, ze kterého si teď shrneme pár podstatných zajímavostí ohledně Person of Interest (Lovci zločinců).

Asi nejpodstatnější informací pro fanoušky seriálu je to, že pátá řada bude zřejmě opravdu poslední, minimálně na CBS. Michael Emerson na otázku, jestli tohle bude konec seriálu, nebo jestli je ještě nějaká vyhlídka na další sérii, odpověděl: „Myslím, že tohle bude s největší pravděpodobností skutečně posledních 13 epizod odvysílaných na CBS. Ale taky si myslím, že není úplně nereálné, aby se seriál vrátil někde jinde. Nevím, kdo by ho přebral a kde by se vysílal, v každém případě by určitě nastaly nějaké změny. Minimálně rozpočtového charakteru, protože je to opravdu drahý seriál.“

Není to nijak překvapivé, po květnovém obnovení seriálu na pátou sérii bylo téměř ihned oznámeno, že se seriál dočká pouze třinácti epizod. Vysílání bylo stanoveno na midseason 2015/2016. Podobný osud potkal minulou sezónu seriál The Mentalist, který byl také obnoven pro zkrácenou sérii na midseason a později bylo oznámeno, že to je série závěrečná. Na oficiální oznámení od CBS si však u PoI ještě musíme počkat.

Další informace budou lehce spoilerové, budou se týkat nadcházející sezóny, takže kdo si nechce nechat zkazit překvapení, ať dál nečte.

Premiérový díl nové řady bude pokračovat přesně tam, kde skončila série čtvrtá. Postavy nebudou vědět, jestli se jim Stroj povedlo zachránit, nebo ne. Finch z toho bude opravdu na dně. Epizoda bude obsahovat spoustu akce, flashbacků a taky se podíváme blíž na vztah a pouto mezi Finchem a Strojem.

Dalším důležitým bodem na panelu na Comic-Conu bylo jiskření mezi Root a Shaw. Obě herečky ujistily fanoušky, že se mají na co těšit a že klidně můžou popustit uzdu své fantazii. „Root bude opravdu šťastná,“ řekla Amy Acker. „Já i Amy máme obě modřiny… a z bojových scén to opravdu není,“ dodala Sarah Shahi.

Na závěr pro vás máme video z NYCC – dá se říct upoutávku na další řadu, ve které vidíme, že Stroj má problém s rozpoznáváním tváří. Jednotliví herci v něm parodují své kolegy a je to celé opravdu velice milé a vtipné. :-)


Jste smířeni s tím, že pátá řada bude zřejmě poslední? Nebo věříte, že se seriál opravdu uchytí někde jinde? A jak se vám líbí video z Comic-Conu?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
inekafe
Fanúšik Simpsonovcov a Futuramy, ktorý si rád vypočuje dobrý metal alebo (punk)rock vždy, keď nesleduje seriály. V seriálových vodách vyhľadáva kvalitné káblovkové drámy a všakovaké sitkomy/komédie.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

andromache
před 200 týdny
Tak to video je prostě boží :D. myslím, že si všichni tohle parodování parádně...
Matuush
před 200 týdny
Super, inekafe, že ses odhodlal k tomuhle článku! ;) Věřím, tak jako...
Triiciiie
před 200 týdny
:D Video pecka! :D Ale doufám, že pátá série bude opravdu poslední a tvůrci nám...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY