Facebook Twitter E-mail
14. října 2015

Quantico dostává další epizody

Akční Quantico stanice ABC je druhou letošní novinkou, která se dočkala objednávky dalších epizod. Zatím jich bylo přiobjednáno šest, takže seriál jich má jistých devatenáct dílů s tím, že tři zbývající do klasických 22 (což je taková standardní délka série) by se mohly brzy přiobjednat.

Quantico aktuálně vyhrává nedělní večery, co se týče sledovanosti. I když ratingy nedosahují závratných výšin, pořád to je zlepšení oproti minulému roku o 46 % v tomto slotu (neděle od deseti večer). Quanticu hrají do karet i čísla Live+7, kde dosahuje sledovanosti přes 10 milionů diváků.

Quantico se tak připojuje k Blindspotu. Ten dostal objednávku na dalších devět epizod, jak jsme psali v sobotu. Mezi další novinky, které by se mohly dočkat celý sérií aktuálně patří Limitless od CBS a Rosewood od FOXu.


Jste vděční za více epizod? A nepokazí vám to tipovačku?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_karel_
před 105 týdny
Dobře ty. :D
zajicd32
před 105 týdny
Ani se nedivím. Po trailerech jsem byl skeptický, ale musím přiznat, že mě to...
ševča
před 103 týdny
Čekala jsem to lepší, ale z letošních hrozných novinek je to pořád...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY