Facebook Twitter E-mail
14. října 2015

Změny na CBS: 2 Broke Girls už v listopadu!

Stanice CBS dnes oznámila, že na podzim chystá změny v původně naplánovaném programu. Pro fanoušky sitcomu 2 Broke Girls (2 $ocky) máme dobré zprávy, seriál se vrátí už v listopadu, tedy několik měsíců dříve, než se očekávalo!

Necelý měsíc zbývá do doby, než skončí sezóna čtvrtečního fotbalu. Na začátku listopadu se měl aktuální pondělní komediální blok přesunout na svůj vlastní čtvrteční večer. The Big Bang Theory a novinku Life in Pieces měly doplnit komedie Mom a novinka Angel from Hell. Nyní ale CBS posunula Angel from Hell až na midseason.

Uvolněné místo v programu zaujme nová série populárního sitcomu 2 Broke Girls. Fanoušci si můžou poznačit v kalendáři – seriál poběží od 12. listopadu. Stanice se vyjádřila v tom smyslu, že chce svým novinkám dát větší rozestup. Jistě v rozhodnutí ale hrál roli i fakt, že 2 Broke Girls byl nedávno prodán do syndikace a začal vysílat reprízy i mimo CBS. Stanice je jistě zvědavá, jestli tento fakt zapříčiní alespoň částečný nárůst ve sledovanosti podobně, jak tomu bylo u TBBT, ze kterého se v roce 2011 stal obrovský hit z velké části právě díky syndikaci.

Již o týden dříve, tedy 5. listopadu, se vrátí s novou řadou kriminálka Elementary (Jak prosté). Té bude dělat předskokana výjimečně repríza Big Bangu, stanice si tím chce zajistit vyšší čísla sledovanosti u Elementary.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 109 týdny
Tahle zpráva mě těší, byl jsem hodně překvapenej, když se 2 Broke na podzim...
Fruiko
před 109 týdny
Což mě netěší, protože tipovačka.
Pajky
před 109 týdny
Tady mi to nevadí, angel jsem poslal do kytek. Hůř nesu start těch komedií...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY