Facebook Twitter E-mail
15. října 2015

Akta X: Sedmá epizoda je tam venku

Přijde vám, že šest nových epizod populárního sci-fi seriálu The X Files (Akta X) je až kriticky málo? Pak vám dnešní zpráva asi moc na náladě nepřidá. Tvůrce Chris Carter potvrdil, že chybělo jen maličko, aby epizod bylo sedm. Sice to není žádná extra převratná změna, ale pořád je to lepší než nic.

„Skoro se to stalo. Plánovali jsme to tak. Scénář byl napsaný, dokonce jsem obvolával lidi, jestli jsou volní, aby mohli díl režírovat, ale prostě se to nestalo,“ uvedl Carter.

Tvůrce uvádí, že příčinou smrti sedmé epizody byly problémy ve sjednocení jednotlivých rozvrhů. „Vytvořil jsem možnost pro dva scenáristy, ke kterým mám hodně blízko, aby vytvořili speciální scénář,“ pokračuje Carter s tím, že epizoda by přeci jen někdy v budoucnu mohla spatřit světlo světa, pokud se stanice Fox rozhodne objednat někdy další minisérii. „Pokud se budou přidělávat další díly, tak tento rozhodně bude jeden z nich.“

Nová Akta X začnou speciální dvoudílnou premiérou ve dnech 24. a 25. ledna 2016.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adrian "A.C." Conor
před 109 týdny
Nezáleží na počte epizód. Niekedy je menej viac. Hlavne nech nás to nesklame a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY