Facebook Twitter E-mail
15. října 2015

Castle postaví Beckettové do cesty protivníka

Tvůrci seriálu Castle (Castle na zabití) plánují do osmé série zasadit trošku pracovního dramatu. Bylo oznámeno, že se k osazenstvu přidává herec Kristoffer Polaha v roli velkého protivníka čerstvé kapitánky.

Seriálový veterán Polaha získal novou vedlejší roli Caleba Browna, idealistického veřejného obhájce, jehož kriminální klienti ho postaví do opozice proti Beckettové a celému okrsku.

Právník přichází na scénu ve chvíli, kdy se to Beckettové opravdu nehodí. Ta nyní musí čelit jak osobní, tak i profesní krizi. Jak jsme vám již psali ohledně zmíněných osobních krizí, showrunner Terence Paul Winter nedávno ujistil fanoušky, že celé to šílenství s rozchodem bude dávat smysl.

„Máme skutečný plán, jak se vydat po této nové cestě, a opravdu věříme, že to v konečném důsledku bude pro všechny uspokojující,“ řekl Winter. „Jestli nám lidi dají šanci, doufejme, že opravdu potom ocení tuto cestu, kterou jsme se rozhodli vydat.“

Polaha je seriálovým fanouškům už dobře známý. V posledních letech jsme ho mohli vidět v seriálech Backstrom, Stalker, Ringer nebo Life Unexpected. V Castlovi se objeví již nyní během podzimu.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bellezza
před 109 týdny
SPOILER » no uvidíme,podľa najnovšieho sneak peeku to nevyzerá dobre :( ale...
Case*Wawe*Make
před 109 týdny
SPOILER » To máš pravdu. Udělali, s Beckettový takovou, no ani to...
Martisek
před 108 týdny
Budu asi jedná z mála, ale Beckettovou chápu a doufám že se zas dají...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY