Facebook Twitter E-mail
15. října 2015

Doctorův rok 2016 ve znamení filmů?

Již na začátku srpna jsme vás informovali o tom, že se v příštím roce dost možná nedočkáme klasické série oblíbeného sci-fi seriálu Doctor Who (Pán času). Zprávě hraje do noty i nejnovější spekulace. Diskutuje se o tom, že by se v roce 2016 místo klasické sezóny vysílaly pouze speciály ve formě televizních filmů.

Britské deníky nyní přišly s tím, že se šéfové BBC rozhodují v tom smyslu, že by v příští sezóně nebyla klasická série, ale dlouhé speciály. Celý problém spočívá v tom, že má Steven Moffat závazky vůči nové sérii Sherlocka.

Noviny The Mirror tvrdí, že „kultovní seriál čelí krizovému období“, jelikož sledovanost v Británii poprvé spadla pod čtyři miliony. Deník však již nezmiňuje, že mezinárodní popularita a sledovanost v zahraničí jsou stále velmi silné a finální ratingy v Británii jsou také stále na dobré úrovni.

V článku se dále spekuluje, že by se mohlo natočit několik speciálů v délce jako Sherlock a k tomu vánoční epizoda.

Co se týče další série, zdroj BBC je v článku citován tak, že se uvažuje i o tom, že by se v roce 2017 měl Doctor Who úplně proměnit, a to včetně nového obsazení. Richard Madden (Game of Thrones) je prý na vrcholu vysněného hereckého obsazení. Tiskový mluvčí stanice však uvedl, že po třech týdnech nové série je ještě příliš brzy na to, aby se diskutovalo o dalším roce.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tempy
před 109 týdny
Ha, já nevěděla, že už je tu zase apríl! Aha, není. :( Co to zase je?! Snaha...
vmvladko
před 109 týdny
Ak BBC nahradí Petera tak to môže rovno zabaliť celý seriál, pretože vymeniť...
24ron24
před 109 týdny
Prikláňam sa k názoru aby niečo poriešili s tými hlavnými...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY