Facebook Twitter E-mail
15. října 2015

PLL: Změny a to nejlepší na konec

Ve finále série 6A populárního teen seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) jsme se konečně dozvěděli totožnost ‚A‘. Ukázalo se, že jde o Allisoninu sestru CeCe. Když už máme z krku tajemství, které bylo základem celého seriálu, mnoho fanoušků nyní uvažuje nad tím, jak seriál bude pokračovat dál. Právě toto bylo hlavním tématem panelu seriálu během podzimního Comic-Conu v New Yorku. Herci i tvůrci se sešli na jevišti, aby společně diskutovali o minulosti i budoucnosti seriálu a jeho postav. „Sezóna 6B je v mnoha ohledech odlehčenější, začínáme totiž novou záhadu,“ prozradila producentka I. Marlene King.

Když se seriál vrátí, bude to už spolu s pětiletým skokem dopředu. Lhářky už se rozešly, nyní se ale všechny vrací domů na žádost Allison. „Moc se nám líbí myšlenka, že se symbolicky navrátíme k pilotu, ve kterém došlo taky tak trošku k návratu, od kterého se odvíjely další zkušenosti,“ uvedl producent Oliver Goldstick. „Uvidíte, kde pracujeme, všechny teď máme kariéry,“ lákala fanoušky Lucy Hale. „Na skoku v čase je super taky to, že můžeme proměnit naše postavy,“ pokračovala Sasha Pieterse.

Tvůrci k tématu také uvedli, že druhá polovina série je vytvořena jak pro staré fanoušky, tak i pro ty, kteří se seriálem teprve začínají. „Šlo nám o to, že zájemci můžou začít sledovat až od této chvíle a poprvé poznat naše hrdinky. Tyto mladé ženy se vrací zpátky do města, mají po vysoké, pomáhají staré přítelkyni, někomu ze střední, a musí si znovu oživit nějaké středoškolské zážitky,“ pokračoval Goldstick. „Ti lidé, kteří se vrací do města, jsou úplně noví. Myslím si, že i vztahy, které tu teď budou, jsou také nové.“

Během celého panelu se neustále vracelo k jednomu tématu – je tohle začátek konce? Padla otázka, že když nám trvalo pět a půl let odhalit jedno velké tajemství, může to další trvat stejně dlouhou dobu? „Myslím, že fanoušci s námi zůstanou ještě mnoho dalších sezón,“ uvedla King a pokračovala: „Ale myslím, že my se společně rozhodneme, kdy je načase skončit. Prozatím se přikláníme k tomu, že sedmá série bude poslední.“ Fanoušky by to ale nemělo příliš mrzet. Podle Kingové „by mohly vzniknout verze seriálu v jiné formě, takže všechno je možné“.

Ať už to dopadne, jak chce, King v jednu chvíli prozradila: „Myslím, že jsme si rozhodně nechali to nejlepší na konec, co se toho absolutního finálového finále týče.“

No a co zbývá říct na závěr? Lhářky se vrátí s novými epizodami 12. ledna 2016!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 109 týdny
Jsem na ně po těch pěti letech zvědavá a hlavně na příběh

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY