Facebook Twitter E-mail
16. října 2015

Fox a FX objednávají piloty z x-menovského universa

Společnosti Marvel a Fox Networks Group uzavřely v tomto týdnu dvojnásobnou vývojovou smlouvu. Stanice FX a Fox objednávají dva dramatické piloty, které se budou odehrávat ve světě X-Menů. U obou bude výkonně produkovat režisér filmové série Bryan Singer.

Ani jedna novinka nespoléhá na značku X-Menů, nicméně obě jsou zasazeny do stejného universa a obě vchází ze smlouvy Foxu a Marvelu ohledně x-menovské série, která se dosud rozvinula do jedenácti filmů.

Kabelovka FX objednává pilot Legion, který představí příběh Davida Hallera. Od té doby, co byl teenager, se David musel vypořádávat s psychickou nemocí. Byl diagnostikován jako schizofrenik a mnoho let pobýval v psychiatrických nemocnicích. Po zvláštním střetu s dalším pacientem ale hrdina začne přemýšlet o tom, že možná hlasy v jeho hlavě a vize, které vidí, můžou být skutečné. Hrdina je verzí komiksové postavy Legiona, syna zakladatele X-Menů Charlese Xaviera.

Stanice Fox pak objednává pilot Hellfire, zasazený do 60. let minulého století. Hlavním hrdinou je mladý zvláštní agent, který zjistí, že po moci dychtící žena s nadpřirozenými schopnostmi spolupracuje s tajnou společností milionářů, kteří si říkají The Hellfire Club, a společně chtějí převzít nadvládu nad světem. Jinou podobu klubu jsme již mohli vidět ve filmu X-Men: First Class.


Znáte zmíněné příběhy? Chtěli byste z nich vidět seriály, nebo se vám zdá, že je těch televizních komiksovek už hrozně moc?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 109 týdny
Více mě oslovil Legion, ale obojí nezní špatně. Snad se to chytne. Filmové...
Klik
před 109 týdny
Aj mňa viac oslovil Legion, tak dúfajme že im to vyjde :)
Adrian "A.C." Conor
před 109 týdny
Pekne vidieť, ako sa postupné mení programová štruktúra. Kedysi to boli...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY