Facebook Twitter E-mail
16. října 2015

Skin Trade od George R.R. Martina míří na Cinemax

Sesterská stanice od HBO – kabelovka Cinemax – se také rozhodla začít spolupracovat se slavným knižním autorem Georgem R. R. Martinem. Stanice objednala scénář k Martinovu vlkodlačímu noir románu The Skin Trade. Zprávu oznámil sám autor na svém blogu.

The Skin Trade byl publikován v 80. letech, byl sepsán pro antologii Night Vision 5. Dosud se o tomto díle mluví jako o jednom z nejlepších literárních kousků vlkodlačího žánru.

Cinemax popisuje zápletku stručně:

Agent, který je náhodou vlkodlak, a jeho kamarád – soukromý vyšetřovatel – objeví temné tajemství, které se skrývá za sérií brutálních vražd, které se udály v jejich vlastním zkaženém průmyslovém městě.

Scénáře se ujme Kalinda Vazquez (Once Upon a Time), která práci získala po širokém výběrovém řízení. „Kalindin náhled na příběh a na postavy mě velmi ohromil,“ napsal Martin v článku a vysvětlil, že práce na nové knize ke Game of Thrones mu brání v tom, aby Skin Trade vyvíjel sám.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 183 týdny
Ale ale,tak toto zní zajímavě,určitě si počkám
Cherry :-*
před 183 týdny
Vlkodlaci od GEORGE R.R. MARTINA = MUSÍM TO VIDĚT ZA KAŽDOU CENU!! Už se nemohu...
Klik
před 183 týdny
Mňa viac zaujalo "práce na nové knize ke Game of Thrones", tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY