16. 10. 2015

Rosewood dostává celou sérii

Rosewood dostává celou sérii

Ze všech letošních novinek stanice Fox si prozatím Rosewood vede nejlépe. Není tedy divu, že je prvním seriálem, kterému Fox natolik věří, že mu objednává celou sérii. Pokud jste si Rosewood oblíbili, můžete být spokojení, seriál se v letošní sezóně dočká plných 22 epizod.

Objednání nových epizod není překvapivým krokem. Již minulý týden se seriál dočkal objednávky scénářů a do karet mu hraje také sledovanost. Start dramatu získal rating 2.4, který se zvýšil na 2.8 v číslech Live+3, čímž se Rosewood stal nejlepším nováčkem na Foxu.

Od svého počátku je však seriál na sestupu. Nejnovější epizoda získala rating 1.4, nicméně obecně jde stále o jeden z úspěšnějších startů sezóny. Rosewood se řadí spolu se seriály Blindspot, Quantico a Limitless k těm populárnějším dramatickým novinkám.

„Rosewood dokázal, že dokáže stát sám o sobě, což je velký úspěch v tak nabitém časovém slotu. Všichni tvůrci, herci i štáb dělají skvělou práci a tvoří nádherný a svůdný svět, který je perfektním doplněním pro Empire uvedl ředitel Fox Entertainment David Madden. “Nadcházející epizody diváky zaujmou, jelikož budeme stavět na rodinné dynamice. S dnešní objednávkou jsme rádi, že můžeme nadále zkoumat Rosewoodův svět."


Oblíbili jste si tento seriál? Jste rádi, že tady s námi bude celou sérii? Očekáváte prodloužení a byli byste za něj rádi?

Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu