Facebook Twitter E-mail
19. října 2015

Agenti musí posílit v boji proti velkým hrozbám

Třetí série akčního dramatu Agents of S.H.I.E.L.D. sice pomalu klesá ve sledovanosti, o pořádnou akci ale rozhodně fanoušci nemají nouzi. Děje se toho tolik, že Agenti musí přibrat nové posily.

Jednou z nich je herec Powers Boothe, který se k seriálu přidává v nové vedlejší roli. Ztvární postavu jménem Gideon Malick, proslulého muže, u kterého stále zůstává záhadou, které straně je věrný.

Po velké bitvě Shieldu s Jiaying a Inhumas musí Coulson hledat ještě mocnější spojence, se kterými bude čelit hrozbám, které tento svět ještě nezažil. Jak ale Agenti brzy zjistí, nejsou jediní, kteří se snaží najít tyto nové Inhumans.

Boothe už má s marvelovským univerzem své zkušenosti díky roličce ve filmu The Avengers. Ze seriálových rolí si ho jistě pamatujete v Nashville, 24, Deadwood a dalších. Poprvé se na něj v Agentech můžeme těšit již tento týden.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY