Facebook Twitter E-mail
19. října 2015

NBC snižuje objednávku dvěma novinkám

Letos jsme se narozdíl od loňska nedočkali zatím žádného rušení novinek předtím, než se vůbec objeví na televizních obrazovkách. Stanice NBC však projevuje nedůvěru hned ke dvěma svým nadcházejícím dvacetiminutovkám. Oznámila, že novinky Hot & Bothered a Superstore nedostanou slibovaných třináct, ale pouze 11 epizod každá. Informace přichází v době, kdy se šéfové stanice pokouší dávat dohromady program pro midseason.

Obě komedie jsou aktuálně zhruba uprostřed natáčení prvních sérií, takže snížení počtu epizod je možné učinit téměř bez problémů. Třetí komedie schovávaná pro midseason – Crowded, prý bude mít slíbených třináct dílů. Jde však o multikamerový formát (HaB a Superstore jsou single-kamera), který je méně finančně nákladný.

Vypadá to, že obě rozhodnutí padla kvůli rozpočtu a stavbě programu. Stanice aktuálně nesmí překročit svůj rozpočet, jelikož na příští rok má v plánu nákladnou letní olympiádu a také několik politických přenosů, jelikož se blíží v USA volby. NBC navíc věří, že 10–11 epizod je dostatečný počet k tomu, aby si šéfové vytvořili obrázek o potenciálu seriálu z hlediska sledovanosti.

Zdroj také uvádí, že rušení původní epizodní objednávky se dotkne pouze těchto komedií, dramata by ovlivněna být neměla.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY