Facebook Twitter E-mail
20. října 2015

Gilmorky se vrací!

Je to tady, fanoušci seriálu Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) se dočkají závěrečných čtyř slov!

Zdroje potvrzují, že Netflix uzavřel dohodu se společností Warner Bros pro limitovanou sérii ve které se vrátí Gilmorova děvčata a připraví je tvůrkyně Amy Sherman-Palladino a z pozice výkonného producenta to bude jistit Daniel Palladino.

I když jednání s obsazením teprve začínají, tak bylo řečeno, že všichni hlavní herci – především Lauren Graham, Alexis Bledel, Kelly Bishop a Scott Patterson – se vrátí. Navíc podle několika zasvěcených osob se tahle limitovaná série bude skládat ze čtyř 90-ti minutových epizod/minifilmů. Warner Bros ani Netflix se k tomu zatím odmítají vyjádřit, ale jak už bylo řečeno – Tohle není cvičení!

Tahle dohoda umožní Sherman-Palladino, která opustila svůj seriál před poslední sérií, aby vytvořila závěr, který si pro Gilmorova děvčata představovala a konečně do světa vypustila ta čtyři slova, kterým to mělo končit.

Během léta se uskutečnilo shledání většiny herců ze seriálů a my vás o tom informovali. A došla řeč na možnost návratu a Sherman-Palladino se nechala slyšet: „Muselo by vše být správně. Správný formát, správné načasování. Jestli se to někdy stane, tak slibuji, že to uděláme správně.“

V roce 2009 se Sherman-Palladino nechala slyšet, že události závěrečné sedmé série neodpovídaly konci, který měla pro Lorelai, Rory a spol. připravený ona: „Vlastně jsem poslední sérii neviděla, ale slyšela jsem to od ostatních.“

Dokonce i tehdy nabídla fanouškům naději, že by se příběh Gilmorových děvčat mohl jednou uzavřít filmem nebo limitovanou sérií: „Krása Gilmorek, stejně jako krása rodinných příběhů je v tom, že vám nikdy nedojde námět na příběh. Za rodinu budeš bojovat dokud je naživu. Tyhle věci nikdy nezmizí, i o deset let později tady bude materiál, do kterého se dá ponořit.“

Gilmorova děvčata měla premiéru v roce 2000 na již zaniklé síti WB a na závěrečnou sérii v roce 2006 se přesunula na nově vzniklou stanici CW.


Máte z dnešní zprávy radost? Budou vám stačit 4 epizody? Co všechno se v nich musí odehrát?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 103 týdny
tak som sa rozhodol ze buduci tyzden si ich pozriem alebo teda zozeniem a...
sandokan555
před 103 týdny
tak mam stiahnutu prvu cast .. Sk/Eng tak som stiahol aj titulky lebo sa...
ševča
před 80 týdny
7. řada byla dost divná, vůbec to nemělo atmosféru Gilmorek, takže nový konec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY