Facebook Twitter E-mail
22. října 2011

Nově příchozí v American Horror Story

Účast bývalé hvězdy z Heroes, Zachary Quinta, jako Chada – homosexuálního (jak výstižné, po jeho nedávném coming outu) interiérového designéra, jež bývával majitelem ústředního strašidelného domu, je známa.

Teď ale vyšlo najevo jméno jeho lesbické kamarádky Peggy – tu si zahraje Kathleen Rose Perkins, jež by se měla objevit minimálně v jedné epizodě aktuální série. Pamatovat si ji můžete jako Carol, jednu z hlavních postav komediálního seriálu Episodes vysílaného na Showtime a vidět jste jí mohli také ve vedlejší roli v komediálním seriálu V dobrém i zlém (Til Death) na FOXu. Několikrát hostovala v seriálech ABC – Private Practice, Castle a Chirurgové (Grey’s Anatomy).

Další hostující hvězdou bude Mena Suvari. Obsazena byla do role mladé ženy, která má ‚nečekaně‘ spojení s domem Harmonových.

To nejzajímavější však teprve přichází – její přezdívka bude Černá Dahlia. Jedná se o přezdívku velmi známé oběti z roku 1947, jejíž nevyřešená vražda se stala námětem pro nesčetně knižních a filmových adaptací. Jestli se postava Meny bude jmenovat stejně jako oběť (Elizabeth Short), se neví. Na Menu Suvari se můžete těšit v 9. epizodě.

Pokud by vás zajímalo, odkud byste si ji mohli pamatovat, tady jsou malé nápovědy – American Beauty, Psych, The Cape, Six Feet Under… Objevila se také v klipu k písničce Teenage Dirtbag americké rockové kapely Wheatus, kde si s ní zahrál její kolega z American Pie Jason Biggs.

Sledovanost AHS se oproti druhé epizodě zvedla o 5% na 2.6 milionů diváků.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Skramy
hodně dávno
a jak to teda s tímto seriálem vypadá? Na FX koukám na svůj první seriál,...
Hlawoun
hodně dávno
Podle IMDB 13
Frozen99
hodně dávno
myslim si, že jsem četl nějaký komentář, kde autor psal, že je FX zatím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY