Facebook Twitter E-mail
21. října 2015

Dr. Ken bude pracovat přesčas

Prosíme fanfáry… máme tu první letošní novou komedii, která se dočkala objednávky plné série! Extra ordinační dny získal Dr. Ken. Stanice ABC v úterý oznámila, že seriálu přidává zbylých 9 epizod, první řada tedy bude mít 22 dílů.

Tato informace málokoho překvapí. Seriál sice u nás i v zahraničí sklízel po pilotu spíše negativní hodnocení a komentáře (s čestnou výjimkou vaší milované šéfredaktorky :D ), nicméně jeho sledovanost se i po několika týdnech ve vysílání drží na stále velmi dobré úrovni. Seriál začal v září s ratingem 1.5 a necelými sedmi miliony diváků, čímž překonal i svého předskokana, sitcomového veterána Last Man Standing. S poslední epizodou se seriál drží na ratingu 1.3, tedy stejně jako LMS.

V sitcomu září Ken Jeong jako Dr. Ken Park, vystresovaný manžel a otec dvou dětí, který si chodí odpočinout ještě do vystresovanějšího pracovního prostředí. Vrásky si však hrdina přidělává většinou vlastním přičiněním.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 109 týdny
nie je prva...
ragelly
před 109 týdny
Crazy Ex je hodinovka, tady to spíš bylo myšleno jako 20minutovka :) A Crazy...
lizzy
před 108 týdny
No říkejte si, co chcete, ale mě to radost udělalo. I přes to, že je Ken blbina...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY