Facebook Twitter E-mail
21. října 2015

Velmi nebezpečné známosti míří na televizní obrazovky

Televizní stanice s adaptacemi filmových kousků rozhodně nepřestávají. Poslední dobou se s nimi roztrhl pytel a další na pořadí je drama Cruel Intentions (Velmi nebezpečné známosti), které si odbylo svou premiéru v roce 1999. Jedná se o jednu z klasik, která se nechala inspirovat románem od spisovatele Choderlose De Laclose. V hlavních rolích se objevily herecké hvězdy Reese Witherspoon, Ryan Phillippe a Sarah Michelle Gellar.

Stanice NBC si objednala pilot k tomuto chystanému projektu, který bude vyprávět příběh Bashe Caseyho. Bash je synem Sebastiana Valmonta (Phillippe) a Annette Hargrove (Witherspoon), který se z otcových deníků dozví o svém dědictví a odstěhuje se z Kansasu, aby si jej mohl nárokovat. Vypadá to tedy, že Annette ještě před Sebastianovou smrtí otěhotněla a porodila syna. Proč však Bash vyrůstal s příjmením Casey?

Informace týkající se obsazení známy nejsou, ale bylo alespoň oznámeno, kdo se na projektu podílí. Tvorby se ujme scenárista a režisér filmu, Roger Kumble, společně s původním producentem Nealem H. Moritzem. Spolupracovat budou s dueem Lindsey Rosin a Jordan Ross, kteří před pár měsíci představili Unauthorized Musical Parody of Cruel Intentions, který se stal v Los Angeles velkým hitem. Nenechaly si ho ujít ani herečky Gellar, Witherspoon a Selma Blair.


Co říkáte na zprávy o pilotu Cruel Intentions? Jste fanoušky filmu? Potěšila vás zpráva o potenciálním seriálu?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 104 týdny
Film miluji, ale nedokážu si představit CI jako seriál s dlouhou...
sandokan555
před 104 týdny
tak som si tu jednotku stiahol .. nech sa navnadim :D
ševča
před 99 týdny
Jo, mělo to být taky z Manhattanské smetánky, ale měli to být normálně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY