21. 10. 2015

Seriálové osudy: Casual se vrátí!

Seriálové osudy: Casual se vrátí!

Teprve nedávno jsme vás v naší rubrice Novinka pod lupou lákali na komediální novinku Casual. Už nyní, tedy dva týdny po premiéře, se seriál může těšit na příští rok. Streamovací služba Hulu mu totiž oficiálně objednala druhou sérii. Fanoušci se dočkají třinácti nových epizod.

Spolu s Casual se vrátí i jeho tvůrce a výkonný producent Zander Lehmann a producenti Jason Reitman, Helen Estabrook a Liz Tigelaar. Hlavní role si zopakují Michaela Watkins, Tommy Dewey, Tara Lynne Barr a Nyasha Hatendi. Hulu i nadále bude postupně každý týden zpřístupňovat nový díl z přímé desetiepizodní objednávky první řady, dnes je na řadě již 4. epizoda.

Casual sleduje příběh ne příliš dobře funkční rodiny v čele s věčně svobodným bratrem a čerstvě rozvedenou sestrou. Společně se podporují a snaží se proplouvat šíleným světem randění, a to jak tváří v tvář, tak i online. Společně žijí pod jednou střechou a aby toho nebylo málo, musí vychovávat teenagera.


Vyzkoušeli jste na základě našich doporučení Casual? Chytil vás tento seriál? Těšíte se na další díly a jste rádi, že se komedie vrátí s druhou řadou? Nebo po jednom díle tuto oblast opouštíte?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu