Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2016

Nejděsivější sérioví vrazi

Známe je všichni. Jsou nedílnou součástí mnoha seriálů, především kriminálek. Když se objeví na scéně, musíme být neustále ve střehu, protože dost dobře hrozí, že zamordují některou z našich milovaných postav. Sérioví vrazi jsou pro tvůrce vděčné téma. Jsou zajímaví, diváci se těší na to, až se s nimi znovu setkají, užívají si jejich mnohdy překvapivé způsoby vraždění.

Někteří z nich jsou hlavními postavami ve svých seriálech. Jiní se objevili třeba jen v jedné epizodě, ale zanechali ve svých fanoušcích takovou stopu, která jim brání na ně zapomenout ještě následujících pár let. Ty nejznámější z nich si dnes probereme.

Po prohlédnutí fotočlánku nám nezapomeňte říct, jak jste s výběrem spokojeni, kdo vás potěšil a kdo vám zde naopak chybí! Tím pádem dáte i dalším fanouškům sériových vrahů inspiraci k dalšímu sledování nových seriálů :-)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kikusink
před 78 týdny
Bob u me vitezi, z nej jsem nemohla ani spat :D jinak Red Devil taky...
Sharon14
před 77 týdny
Už jsem dříve u nějakého jiného článku psala, že pro mě jsou nejděsivější...
Motna
před 77 týdny
Překvapilo mě zařazení Bena Linuse. Zas tak hrozný nebyl oproti těm co mi...

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY