Facebook Twitter E-mail
24. října 2015

Speciál Sherlocka: Známe datum vysílání!

Speciální epizoda nejpopulárnějšího seriálu na SerialZone – Sherlocka – byla posledních několik měsíců zahalena tajemstvími. Postupně byly odhalovány další a další střípky včetně toho, že díl poběží někdy během vánočních svátků a že příběh bude zasazen do éry viktoriánské Anglie.

Dnes už konečně máme v ruce něco, co je jasně a zřetelně černé na bílém (tedy obrazně :-) ). BBC One potvrdila datum vysílání epizody. Takže si poctivě zaznačte, Sherlock se vrací…

Sherlock: The Abominable Bride: 1. 1. 2016

Jak na Nový rok, tak po celý rok? Všichni víme, že toho se u Sherlocka nikdy nedočkáme. Ale je fajn konečně vědět přesný den, kdy si opět budeme moct vychutnat nový díl.

Kromě BBC One zprávu oznámily také stanice Masterpiece a PBS, které epizodu budou vysílat ve stejný den ve Spojených státech. Bude to poprvé, kdy Sherlock běžel ve stejný den jak v Británii, tak i v USA.

Kromě toho bylo potvrzeno také natáčení čtvrté série. To bude probíhat už během jara 2016. Steven Moffat a Mark Gatiss „aktuálně píšou scénáře, až se z nich kouří,“ uvedla BBC na svém Twitteru.

Prozatím se můžete alespoň pokochat aktualizovaným trailerem ke speciálu a potom nám nezapomeňte říct, jestli taky patříte mezi ty, kteří už se nemůžou dočkat roku 2016 :-)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 103 týdny
Už aby to bylo!
helsl
před 103 týdny
Čtvrtá série se měla točit už letos na jaře; myslela bych tedy, že její příběhy...
Iveta Kovářová
před 103 týdny
Konečně :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY